Dlaczego powinniśmy decydować się na chromowane elementy ?

Coraz częściej myślimy nad zainwestowaniem w dodatkowe elementy wyposażenia naszego pojazdu. Akcesoria takie jak nakładki na progi czy relingi dachowe są oczywiście wyposażeniem dodatkowym, jednakże czasem mogą okazać się niezwykle przydatne. Dlaczego? Powinniśmy pomyśleć nad tym na przykładzie niezwykle modnych w naszym kraju relingów dachowych.
Belki dachowe Moda na belki dachowe niewątpliwie przybyła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Wielkie dachy - rekomendowana oferta myj-car.pl/dachy-cabrio - w vanach bardzo często urozmaicane były gumowymi elementami, które umożliwiają przewożenie większych ładunków bezpośrednio na dachach. Dzięki gumowym zabezpieczeniom znacznie zmniejszało się ryzyko porysowania lakieru. Oprócz tego belki dachowe mogą spełniać także mnóstwo innych zadań, nie tylko użytkowych, ale również dekoracyjnych. Osoby, które myślą o zakupie samochodu z relingami twierdzą, iż niejednokrotnie kierują się w ogromnym stopniu znacznie ciekawszym wyglądem samochodu. W sytuacji kupna pojazdów używanych, kiedy to kwesta techniczna w głównym stopniu ma dla nas podstawowe znacznie, nie zwracamy na nie aż tak wielkiej uwagi.


Może zainteresują ciebie także

Czemu pojazdy bezwzględnie muszą być złomowane w stacjach demontażu i w jaki sposób wybierać najlepszy punkt złomowania?

Złom
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dziś, dużo samochodów kończy swój żywot podczas złomowania. Dzieje się tak zazwyczaj ze względu na fakt, że rynek samochodów używanych cechuje się ogromnym zainteresowaniem i coraz więcej jeżdżących po polskich ulicach aut miało już innych właścicieli, co oznacza rzecz jasna że ich żywotność jest krótsza. Samochodu nie można jednakże złomować własnoręcznie.


Nakładki na drzwi
Należy pomyśleć nad tym, czy umieszczanie nakładek na drzwi opłaca się nam. Jeśli jest to element, na którym szczególnie nam zależy, to bez wątpienia możemy sobie pozwolić na takie urozmaicenie.
Opracowanie: Citroen
Powinniśmy jednak liczyć się z pewnym wydatkiem. Oczywiście kwestia cen jest bardzo urozmaicona, czasami jest to tylko 300 zł, w innym przypadku nawet 1000. Zawsze jednak musimy zwracać uwagę na to, żeby zamontować naprawdę dobre jakościowo relingi, które będą nam służyć przez wiele lat, w szczególności jeżeli planujemy transportować na dachu rozmaity ekwipunek, taki jak np. rowery. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zamontowaniu relingów, musimy przekonać się, czy posiadamy pojazd, jaki jest fabrycznie dostosowany do założenia relingów. Jeśli nie, powinniśmy się liczyć ze stosunkowo wysokimi kosztami ich założenia. Może okazać, że niezbędne będzie zdjęcie podsufitki i wywiercenie niezbędnych otworów w dachu. Rzecz jasna o wiele prościej będzie, jeżeli nasz pojazd posiada już potrzebne otwory stworzone do montażu relingów lub bazy bagażnika.
Dodatkowe informacje - patrz tutaj
18-09-15 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.