Dlaczego powinniśmy decydować się na chromowane elementy ?

Coraz częściej myślimy nad zainwestowaniem w dodatkowe elementy wyposażenia naszego pojazdu. Akcesoria takie jak nakładki na progi czy relingi dachowe są oczywiście wyposażeniem dodatkowym, jednakże czasem mogą okazać się niezwykle przydatne. Dlaczego? Powinniśmy pomyśleć nad tym na przykładzie niezwykle modnych w naszym kraju relingów dachowych.
Belki dachowe Moda na belki dachowe niewątpliwie przybyła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Wielkie dachy - rekomendowana oferta myj-car.pl/dachy-cabrio - w vanach bardzo często urozmaicane były gumowymi elementami, które umożliwiają przewożenie większych ładunków bezpośrednio na dachach. Dzięki gumowym zabezpieczeniom znacznie zmniejszało się ryzyko porysowania lakieru. Oprócz tego belki dachowe mogą spełniać także mnóstwo innych zadań, nie tylko użytkowych, ale również dekoracyjnych. Osoby, które myślą o zakupie samochodu z relingami twierdzą, iż niejednokrotnie kierują się w ogromnym stopniu znacznie ciekawszym wyglądem samochodu. W sytuacji kupna pojazdów używanych, kiedy to kwesta techniczna w głównym stopniu ma dla nas podstawowe znacznie, nie zwracamy na nie aż tak wielkiej uwagi.


Może zainteresują ciebie także

W chwili, gdy nie weźmiemy kluczyków, kto oferuje awaryjne otwieranie aut w mieście Warszawa?

Subaru Impreza z boku
Opracowanie: Carl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie z roku na rok wyprzedawanych jest coraz więcej samochodów nie tylko z odzysku, ale również nowiutkich. Co prawda coraz to nagminniej posiadają one różnego rodzaju współczesne systemy odbezpieczenia i ryglowania i odpalania silnika, jednak cały czas najpopularniejszą rzeczą, która do tego służy, jest tradycyjny kluczyk. Jest to niezbyt skomplikowana metoda, z jaką radzą sobie od bardzo dawna wszyscy kierowcy. Problem pojawia się jednak, gdy wspomniane kluczyki zawieruszymy w mieszkaniu lub co gorsza zamkniemy je w aucie lub bagażniku. Wtedy z pomocą nadciąga awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.


Nakładki na drzwi
Należy pomyśleć nad tym, czy umieszczanie nakładek na drzwi opłaca się nam. Jeśli jest to element, na którym szczególnie nam zależy, to bez wątpienia możemy sobie pozwolić na takie urozmaicenie.
Opracowanie: Citroen
Powinniśmy jednak liczyć się z pewnym wydatkiem. Oczywiście kwestia cen jest bardzo urozmaicona, czasami jest to tylko 300 zł, w innym przypadku nawet 1000. Zawsze jednak musimy zwracać uwagę na to, żeby zamontować naprawdę dobre jakościowo relingi, które będą nam służyć przez wiele lat, w szczególności jeżeli planujemy transportować na dachu rozmaity ekwipunek, taki jak np.

Jeżeli ten wątek jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij ten link - to niezła witryna, która też zawiera intrygujące dane!

rowery. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zamontowaniu relingów, musimy przekonać się, czy posiadamy pojazd, jaki jest fabrycznie dostosowany do założenia relingów. Jeśli nie, powinniśmy się liczyć ze stosunkowo wysokimi kosztami ich założenia. Może okazać, że niezbędne będzie zdjęcie podsufitki i wywiercenie niezbędnych otworów w dachu. Rzecz jasna o wiele prościej będzie, jeżeli nasz pojazd posiada już potrzebne otwory stworzone do montażu relingów lub bazy bagażnika.
Dodatkowe informacje - patrz tutaj
19-04-10 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.