Szukasz odkurzacza do do bardziej skomplikowanych zadań, ale nie jestes pewny, jaki wybrać? Zobacz, jakie masz możliwości

W sklepach dostępnych jest sporo rodzajów profesjonalnych odkurzaczy. Każdy z nich czymś się wyróżnia, posiada różne parametry, pasuje do różnych zastosowań. Jedne więc będą odpowiednie do zakurzonych mieszkań, kolejne będą dobre do używania na mokro.


sprzątanie profesjonalne
Opracowanie: Florian Bugiel
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zanim dokonamy zakupu tego typu sprzętu trzeba się zastanowić, w jakim celu będziesz go użytkował. Tak jak bowiem napisaliśmy na początku artykułu, taki sprzęt do sprzątania ma różne zastosowania.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do nowej witryny, na której wyszukasz atrakcyjne posty - wejdź w link artykuły papiernicze szczecin.

Niektóre więc odkurzacze profesjonalne doskonale sprawdzają się do sprzątania przy użyciu wody, jeszcze kolejne na sucho. Przy tym, musimy sprawdzić prawdopodobny czas używania. Powinniśmy przewidzieć, ile czasu będzie używany. Całe szczęście podział jest dość czytelny, producenci w związku z tym rozdzielają ten sprzęt na trzy podstawowe klasy.

Klasa low, to klasa najniższa, medium – średnia, natomiast high wysoka. Klasy są adekwatne w odniesieniu do pyłów, został on ustalony w 1997 roku. W klasie L są odkurzacze głównie używane do pozbywania się pyłów. Odpowiednio wymiatają nieczystości, z którymi mamy do czynienia w zakładach stolarskich oraz przy niewielkich robotach remontowych. Są też całkiem niezłe do usuwania piasku i żwiru. W klasie średniej mamy odkurzacze odpowiednie do usuwania pyłów z drewna i materiałów drewnopodobnych. Są również używane do pozbywania się wypełniaczy albo farb. Ostatnia, najlepsza półka urządzeń usunie groźne dla zdrowia materiały rakotwórcze oraz zagrażające zdrowiu ludzi. Przeczytaj więcej: .


odkurzanie
Opracowanie: Twentyfour Students
Na podstawie: http://www.flickr.com
Maszyny takiej klasy radzą sobie więc z tak groźnymi rzeczami jak azbest, pleśnią, jak i również pyłami mineralnymi, niklem oraz sadzą. Nabywając taki odkurzacz zwracajmy dużą uwagę na to, jakiego typu silnik jest w nich zamontowany. Od jego jakości zależy moc ssania i moc przerobowa.

Podoba Ci się ten post? Jeżeli tak, to na pewno sprawi Ci radość informacja, że inny tego rodzaju tekst jest tuż obok. Po prostu zobacz tekst (http://pischool.pl/szkola-jezykowa-piaseczno).

Bardzo istotne są również filtry. Tutaj istotne jest poznanie klasy filtra, który musimy kupić. Zwracajmy tutaj uwagę na klasy, które poznaliśmy wcześniej, czyli L, M i H. Trzeba również zwracać wagę na odkurzacze z możliwością samooczyszczania się filtra. Tego typu system pozwala wydłużyć czas przeznaczony na pracę.
21-11-04 10:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.