Na co zwracają uwagę białogłowy, a na co faceci w trakcie użytkowania własnego lub służbowego pojazdu

Kobiecy punkt widzenia bywa całkiem odmienny od tego męskiego - to stwierdzenie zna już niemalże cały świat. Co bardzo ważne, taka opinia została poza tym udowodniona przez naukowców. Ponadto bywa uniwersalna, ponieważ można ją dopasować praktycznie do każdej dziedziny życia, w tym także do szeroko rozumianej motoryzacji.

Wycieraczki do samochodu
Opracowanie: tablexxnx
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mimo że białogłowy nieczęsto stają się miłośniczkami samochodów, to przecież większość z nich posiada prywatny pojazd samochodowy. Troszczenie się o niego ograniczać się może do regularnego odkurzania wnętrza, a niekiedy do umieszczania ozdóbek w tych mniej spodziewanych miejscach (np. rzęsy na przednich światłach).
Panie najczęściej przywiązują najmniejszą wagę do kontrolowania typowo mechanicznych elementów (np. silnika), a sprawdzanie poziomu oleju niełatwo wchodzi im w zwyczaje. Mimo że wykonywania tego rodzaju czynności uczy się na kursach prawa jazdy, to przedstawicielki płci ładnej nie okazują nimi większego zainteresowania.

Otwórz szczegółowy tekst (http://www.marexopony.pl/serwis-opon-wroclaw.html). Na stronie zobaczysz ciekawe informacje na to zagadnienie, omówione w naszymtekście.Znawcy tematu przypominają jednakże, że obecne modele naprawia nie na szosie, ale w specjalistycznym warsztacie. W domowym zaciszu można co najwyżej wymienić pióra wycieraczek Valeo, lecz niełatwo podejrzewać kobiety o to, żeby same podejmowały się tego zadania.
Z kolei panowie, oprócz tego, że zajmują się własnymi samochodami, to jeszcze doglądają wozów, jakie są postawione w przydomowym garażu. Dla takich osób liczą się szczegóły, o których nie pamiętają żony. Na przykład, każda wycieraczka samochodowa jest od razu wymieniana na nową, jak tylko przestaje właściwie spełniać swoje zadanie. Do obowiązków małżonków należą również inne czynności, czyli te bardziej trudne lub wymagające użycia krzepkości.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę sprawunki, które najczęściej robimy w sklepach motoryzacyjnych, to i w tym przypadku mężczyźni wyręczają kobiety. Trudno sobie wyobrazić trzydziestoletnią damę w czerwonych szpilkach, która prowadzi zagorzałą konwersację z ekspedientem i jeszcze przekonuje go o tym, że pióra wycieraczek Valeo stają się najlepszym produktem dostępnym na rynku - doczytaj pióra wycieraczek valeo. Z doświadczenia doskonale wiemy, że partnerki mają zupełnie odmienne zainteresowania, a zwyczajna wycieraczka samochodowa w większości przypadków znajduje się poza ich zasięgiem. O zasadności tego rodzaju tez niejednokrotnie przekonali się panowie, na przykład wtedy, gdy musieli wymienić opony zimowe opony w dwóch samochodach.

Źródło informacji - wycieraczki seat altea
20-05-05 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.