Obecna technologia umożliwiająca więcej

Niby dziś każda rzecz jest jednorazowa. Jak się coś nie pasuje to wyrzucamy to do koszu. Zresztą pęd życia sprawia, że większość osób nie posiada zbyt dużej ilości rzeczy. Stale zmieniamy mieszkania, poszukujemy nowych możliwości, brak, więc w naszym życiu miejsca na jakieś zbędne przedmioty.
Kolorowa grafika
Opracowanie: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przez, te ciągłe zmiany musimy poszukiwać rzeczy, które do tej zmienności się dopasują. Na szczęście możemy zażegnać wyrzucanie różnych przedmiotów. Przez współczesną technologię, jaką jest technologia hydrografiki (strona firmy) można odmienić wygląd ulubionych przedmiotów w związku z tym, do czego akurat jesteśmy na danym etapie życia przekonani. Jeżeli w nowym domostwie potrzebujemy bibelotów, które będą posiadały wzór wężowej skóry trzeba znaleźć firmę znającą się na hydrografice. Gdy zaniesiemy nasz fikuśny wazon do ludzi zajmujących się hydrografiką, pośród foli będziemy musieli znaleźć wzór, który będzie nam pasował. Często już kolejnego dnia będzie można iść po naszą rzecz, która będzie całkiem zmieniona. Technika ta polega na oczyszczeniu danej rzeczy (myciu i odtłuszczeniu), następnie na rozłożeniu folii na wodzie (wszystko w odpowiedniej temperaturze) i zanurza się dany przedmiot w folii. Brzmi raczej jak historyjka, ale jak raz zobaczymy efekt pracy hydrografików, to zrozumie się, że to fenomenalny sposób na nadanie drugiego życia często zniszczonym rzeczom.

Z nieciekawej rzeczy w krzyk mody Sporo ludzi wie, czym jest recykling. Wielu ludzi stara się wprowadzić w życie
Modernistyczny kształt
Opracowanie: Danny Fowler
Na podstawie: http://www.flickr.com
zmienianie różnego typu przedmiotów niepotrzebnych w konieczne gadżety. Jednak prawda jest taka, że zamiast mnóstwa niepotrzebnych rzeczy warto mieć kilka konkretnych. Wtedy nawet, kiedy całkiem zechcemy odmienić styl naszego mieszkania, to możemy te kilka bibelotów dać do przeróbki. W takim przypadku na pewno sprawdzi się hydrografika opisana tutaj. To technika, która pozwala nałożyć ciekawe wzory na różnego rodzaju przedmioty. Nie muszą to być małe rzeczy, mogą to być nawet kaski motocyklowe. Wszystko zależy od tego, co mamy ochotę odmienić i jakiej jest to wielkości. Jeżeli, więc chcielibyśmy zmienić look jakiejś rzeczy dowiedzmy się czegoś o hydrografice i pomyślmy, czy aby na sto procent chcemy coś wyrzucić, czy może jednak warto jakoś ciekawie zmienić nasz wysłużony przedmiot.


Może zainteresują ciebie także

Jak przeprowadzana jest obsługa informatyczna w Warszawie i innych miastach Polski?

komputery
Opracowanie: Derek Keats
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zarządzanie przedsiębiorstwem, niezależnie od wielkości jest zadaniem trudnym. Szczególnie w małych firmach, gdzie właściciele jak najwięcej działań chcą wykonywać sami, nie zawsze jest to możliwe. Pomoc firm outsourcingowych bywa po prostu niezbędna do sprawnego zarządzania. Warto pamiętać, że nie każdy musi znać się na wszystkich i jeżeli mamy choćby najmniejsze wątpliwości, powinno się zatrudnić ekspertów.
Sprawnie działająca firma jest niemalże równoznaczna z prawidłowym systemem.
14-09-25 11:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.