Dobieramy kapelę na wesele. Na co powinniśmy zwrócić uwagę ?

Uroczystości ślubne to wydarzenie jedyne w swym rodzaju. Ktoś kto miał okazję w nich uczestniczyć z pewnością wskaże na ich jedyny w swoim rodzaju klimat. Klimatu imprezie niewątpliwie nadaje kapela weselna - to ona określa charakter zabaw. Największy wpływ na trzymanie odpowiedniego pulsu fety ma lider kapeli, który będzie równolegle wodzirejem. Jego magnetyzm, zdolności showmana, wzajemne oddziaływanie z weselnikami - to składniki, od jakich będzie zależeć pomyślność całego przyjęcia weselnego.

Zespół weselny
Opracowanie: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z tej przyczyny też tak poważną materią przed którą stają wszystkie pary młode planujące uroczystości weselne, będzie odnalezienie właściwego zespołu muzycznego. Dobrze jest temu zadaniu poświęcić więcej czasu. Czym więc się pokierować przy dokonywaniu tak istotnego wyboru?
Zdaje się, że - wobec tego o czym wzmiankowaliśmy w pierwszej części artykułu - materia cen które narzucają muzyczne kapele weselne (www.strings.art.pl) nie może być najistotniejszą. Niestety jednak wiemy, iż każdy budżet ma ograniczenia. Stąd zanim zaczniecie poszukiwania właściwej kapeli, winniście wstępnie określić jaką kwotę jesteście w stanie przeznaczyć na tenże właśnie punkt kosztów w budżecie ślubnym. Warto jednak pamiętać ażeby w tym wypadku z ogromnym umiarem przyjmować kryterium ceny. Szczędzenie za wszelką ceną to prosta droga do najęcia kiepskiej orkiestry i zrujnowania całych uroczystości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.