Jaką rolę odgrywa mystery schopper oraz jakie są jego zadania?

Mystery shopper, to innym sposobem tajemniczy Klient, jaki jest wysyłany do sklepu w celu sprawdzenia jakości i poziomu obsługi, i także sprawdzenia indywidualnych usług i artykułów. Praca w charakterze tajemniczego Kontrahenta jest pracą nadzwyczaj intrygującą oraz zróżnicowaną. Jednego dnia zdołasz przykładowo zjeść obiad w stylowej restauracji, zaś kolejnego udać się do baru prędkiej obsługi albo sprawdzić poziom obsługi w banku albo w kinie. Jest to praca zróżnicowana, w której wszelkiego dnia robi się coś innego.

Tajemniczy klient
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Oczywiście nie oznacza to, że praca jest lekka i prosta. Jako mystery shopper należy się wykazać dokładnością i rozwagą, koniecznie powinno się być także dyskretnym, tak by nikt nie domyślił się co tak w zasadzie robimy - . Po sprawdzeniu konkretnej usługi, produktów albo sprawdzeniu jakości obsługi Kontrahenta, szczegółowo trzeba wypełnić formularz, w jakim znajdują się przeróżnego typu pytania. Jako mystery shopper wypada zwracać uwagę na składniki oraz detale oraz starać się zapamiętać jak najwięcej istotnych wiadomości. Im więcej szczegółów zapamiętamy, tym lepiej odparujemy na pytania znajdujące się w formularzu, co oczywiście przedkłada się na nasze późniejsze honorarium. Czytaj też .

Badania mystery shopping są obecnie prowadzone przez wiele firm i przedsiębiorstw. Dzięki uzyskanym efektom firmy wiedzą, jaka jest jakość obsługi klienta, jaka jest postać usług albo produktów, co usprawnić, przekształcić, ulepszyć (informacje o jakości). Wszystko to oddziałuje na podwyższenie wydajności i udoskonalenie jakości proponowanych usług bądź towarów.

Ofert pracy jako tajemniczy Kontrahent można znaleźć współcześnie niezwykle sporo. Jeżeli twierdzisz, że spełniasz wszystkie ważne wymagania połączone z tym zawodem i myślisz, że sprawdzisz się jako dokładny oraz ostrożny Mystery Schopper to możesz spróbować swoich sił w tym fachu. Ofert pracy odszukasz wiele, przejrzyj więc kilka z nich oraz wybierz tą, która najbardziej przypadnie Ci do gustu.
19-01-05 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.