Najnowsze zabawki dla dzieci – ciastolina lodziarnia pobudza wyobraźnię każdego dziecka

Większość dzieci ma ogromną wyobraźnię. Żeby ją ukierunkować potrzebne są przeróżne czynniki, jakie ją stymulują. Wraz z rozwojem maluchów ich możliwości analityczne rozwijają się niezwykle szybko, dlatego tak istotne jest, żeby należycie je stymulować.
sprawdź tę stronę
Opracowanie: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przykładem tego jest ciastolina lodziarnia dedykowana najmłodszym. To niezwykła propozycja dla maluchów, jaka stymuluje ich wyobraźnię oraz sprawność manualną. Taka ciastolina jest o wiele bardziej plastyczna niż zwykła plastelina. Nie trzeba jej podgrzewać, żeby stała się miękka. Zestaw zawiera tzw. automat (www.magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36) do lodów, który doskonale imituje prawdziwe urządzenie. Wykonanie jest wyjątkowo staranne, co gwarantuje długi czas użytkowania. Dodatkowo całość posiada akcesoria typu łyżeczki lub pucharki, co jest szczególnie ciekawe dla dzieci.

Barwne plasteliny są niezwykle miękkie, dlatego dzieci mogą bawić się swobodnie bez żadnych ograniczeń. Można z nich wyczarować ciekawe bryły, jakie będą imitacją prawdziwych akcesoriów do lodów. Czekolada lub wiórki to tylko jeden z przykładów możliwości tego rodzaju zestawu. Korzystną informacją dla dorosłych jest fakt, że plastelinę można łatwo usunąć i nie zostawia żadnych plam czy przebarwień. Zaoszczędza to rodzicom sprzątania i stresu, że plastelina może pozostawić stałe zabrudzenia. Resztki plasteliny wyglądają jak okruszki, dlatego bez trudu można je błyskawicznie zamieść czy odkurzyć, co stanowi niewątpliwie plus zestawu. Z ciastoliny powstają ciekawe desery, jakie dzieci własnoręcznie mogą stworzyć. Barwy są soczyste, więc dla malucha stanowi to ogromną zachętę do zabawy.


Może zainteresują ciebie także

Pomysłowe sposoby na wykorzystanie sprzętów technicznych

wakacje
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Lato pełną gębą. Nasze pociechy mają dużo czasu wolnego. Prawdopodobnie pierwsze trzy tygodnie wakacji będziemy mieć względny spokój - czereda zapewne nadgoni zaległości w rywalizacji na rozmaitego rodzaju grach komputerowych. To się jednakże w końcu na szczęście odmieni, przed rodzicielami stanie nowe wyzwanie, jakim sposobem wypełnić czas pociech?

Zabawka umożliwia także zrobienie śmiesznych tortów czy lodów, które mogą posiadać przeróżne kolory. Komplet gwarantuje wykonanie około czterdziestu rozmaitych kształtów, jakie z pewnością trafią w gust dziecka. Ważnym czynnikiem jest bezpieczeństwo, dlatego producent przedstawia plastelinę wolną od szkodliwych środków. Stąd też masa ta może być używana przez pociechy bez obaw o zatrucie. W czasie takiej zabawy maluchy - nawet te najmniejsze, uczą się rozróżniać kolory oraz stwarzać różne formy, dlatego warto jest poświęcić czas i wspaniale bawić się wraz z nimi, co zagwarantuje miłe momenty w gronie najbliższych. Ciastolina to wspaniały pomysł na prezent dla dzieci. Na pewno będzie to niespodzianka, która zapewni doskonałą zabawę. Aktualnie rekomendujemy także książki dla dzieci, które świetnie rozwijają zdolności manualne.
20-05-21 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.