Najnowsze zabawki dla dzieci – ciastolina lodziarnia pobudza wyobraźnię każdego dziecka

Większość dzieci ma ogromną wyobraźnię. Żeby ją ukierunkować potrzebne są przeróżne czynniki, jakie ją stymulują. Wraz z rozwojem maluchów ich możliwości analityczne rozwijają się niezwykle szybko, dlatego tak istotne jest, żeby należycie je stymulować.
serwis internetowy
Opracowanie: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przykładem tego jest ciastolina lodziarnia dedykowana najmłodszym. To niezwykła propozycja dla maluchów, jaka stymuluje ich wyobraźnię oraz sprawność manualną. Taka ciastolina jest o wiele bardziej plastyczna niż zwykła plastelina. Nie trzeba jej podgrzewać, żeby stała się miękka. Zestaw zawiera tzw. automat (www.magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36) do lodów, który doskonale imituje prawdziwe urządzenie. Wykonanie jest wyjątkowo staranne, co gwarantuje długi czas użytkowania. Dodatkowo całość posiada akcesoria typu łyżeczki lub pucharki, co jest szczególnie ciekawe dla dzieci.

Barwne plasteliny są niezwykle miękkie, dlatego dzieci mogą bawić się swobodnie bez żadnych ograniczeń. Można z nich wyczarować ciekawe bryły, jakie będą imitacją prawdziwych akcesoriów do lodów. Czekolada lub wiórki to tylko jeden z przykładów możliwości tego rodzaju zestawu. Korzystną informacją dla dorosłych jest fakt, że plastelinę można łatwo usunąć i nie zostawia żadnych plam czy przebarwień. Zaoszczędza to rodzicom sprzątania i stresu, że plastelina może pozostawić stałe zabrudzenia. Resztki plasteliny wyglądają jak okruszki, dlatego bez trudu można je błyskawicznie zamieść czy odkurzyć, co stanowi niewątpliwie plus zestawu. Z ciastoliny powstają ciekawe desery, jakie dzieci własnoręcznie mogą stworzyć. Barwy są soczyste, więc dla malucha stanowi to ogromną zachętę do zabawy.


Może zainteresują ciebie także

Brak papierów tożsamości - a więc, co uczynić gdy ktoś nas okradnie, lub zgubimy dowody naszego własnego "istnienia"

formularz
Opracowanie: Agência Brasília
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co uczynić, kiedy zgubimy dokumenty tożsamości, lub jakaś osoba nas okradnie? Co uczynić w razie skradzionego prawa jazdy? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej znajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.