Kolejna odsłona gry, która pozwala nam, choć przez moment zostać gwiazdami piłki nożnej

Wszyscy mniejsi i więksi chłopcy chcieli, chociaż przez chwile czuć się jak najlepsi piłkarze świata. Z tego powodu producenci gier komputerowych od lat widząc w tym możliwość zarobku, tworzą kolejne wersje gry, gdzie mamy możliwość znaleźć się na największych stadionach światowych drużyn i bić się o puchary. Od końcówki września można grać w najnowszą odsłonę fifa 15. To niesamowite, że każda odsłona jest jeszcze fajniejsza. Tym razem wzięto pod uwagę wiele szczegółów.


zestaw playstation i gry
Opracowanie: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poza standardowymi opcjami, które były już w poprzednich wersjach, ta odsłona gry Fifa została wzbogacona o kolejne opcje mimiki, ogólnie sposobu zachowania piłkarza jak i o kolejne opcje związane ze stanami emocjonalnymi. W całkiem inny sposób przedstawiana jest oprawa meczowa. Dodatkowo są do dyspozycji kolejne techniczne triki i co ważne obrona staje się bardziej zwartą formacją. Dzięki czemu posiadamy lepsze możliwości powstrzymania przeciwnika. Dla wielu osób gra w piłkę nożną na kompie czy konsoli to żadna frajda. Ale prawda jest taka, że mawiają tak tylko Ci, którzy nigdy nie mieli okazji zagrać w Fifę. Jeśli chcemy naprawdę opiniować tą grę to przysiądźmy i spróbujmy się zmierzyć z zespołem przeciwnika, wybierzmy jednego piłkarza i poprowadźmy go po szczeblach kariery, nie zapominając o tym jak istotne są inne funkcje tej gry.

Rzeczywistość jest taka, że po kilku razach, gdy będziemy wszystko ogarniać trudno będzie nam odejść od tej gry. Zwłaszcza osobom, które ogółem kochają piłkę nożną. Tak, więc jeżeli kochamy football czy to w telewizji czy też oglądamy mecze z trybun, to warto uzupełnić tą pasję o Fifę 15. Dzięki tej rozrywce dowiemy się więcej o piłce nożnej i co ważne będziemy mogli ćwiczyć refleks i odrobinę odciąć się od nie zawsze kolorowej rzeczywistości. Dodatkowo, producenci starają się by każdy kraj poczuł się doceniony. Na okładkach, poza gwiazdą światowego formatu są zawsze piłkarze , którzy są bohaterami danego kraju. Akurat u nas jest to Robert Lewandowski, który dzięki swej grze stał się również gwiazdą światowego formatu.

Czytasz teraz ciekawy materiał, ale bez obaw kliknij także pomocny artykuł (http://www.edukacjaaktywna.pl/kontakt/), a odnajdziesz fascynujące informacje na ten temat.Japońska innowacyjność pokazuje, że niektóre pomysły są niezastąpione
Kraj kwitnącej wiśni od lat przoduje w nowoczesnej technologii. Pewnie, dlatego od 1944 roku gra Tekken świeci triumfy na całym świecie. Na rynku pojawi się już siódma część tej gry. Tekken 7 to modelowa gra dla fanów bijatyki. Ta część pozwala nam na możliwość wyboru swej postaci z o wiele większej puli zawodników. Wszystkie postaci do wyboru mają swoje ulubione sposoby bicia się. Miejsca, w których trwają walki możemy odnaleźć w realnym świecie, ale sporo jest też miejsc jedynie do zobaczenia w wirtualnym świecie. Intrygująca fabuła może nas początkowo przytłoczyć, ale po pewnym czasie wszystko okaże się dla nas oczywiste. Gra pozwala na zabawę dla dwóch osób. Wszyscy, którzy czekają na tą odsłonę japońskiej gry muszą muszą być cierpliwi. Światową premierę przewidziano na 2015rok. A osoby, które po nią sięgną, na sto procent będą zaskoczeni nie tylko, jakością umiejętności nowych zawodników, ale na pewno całą otoczką audiowizualną, bo ta zachwyca precyzją.
20-06-29 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.