Micro dźwigi idealne do hoteli, restauracji oraz magazynów.

Nasz zakład jest najbardziej znanym producentem małych wind towarowych w naszym kraju. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i zaangażowaniu w to co robimy gwarantujemy Państwu najlepszą jakość produktu. Małe dźwigi przeznaczone są do wertykalnego transportu ładunków o niedużych gabarytach i ciężarach. Małe dźwigi mają zastosowanie przy transporcie ładunków w: obiektach gastronomicznych, magazynach sklepowych, motelach, domach wielopiętrowych, bibliotekach itd.

Winda
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wykorzystanie małej windy towarowej pozwala bowiem nie tylko usprawnić pracę w danym zakładzie, ale też daje oszczędność czasu. Tego rodzaju dźwigi posiadają udźwig do 300 kilogramów, ilość przystanków – 15 oraz wysokość podnoszenia do 45 metrów. Dźwig może mieć otwierać się wychylnie lub - nasz odsyłacz - gilotynowo. Powierzchnia może być wykonana ze stali nierdzewnej lub stali lakierowanej. Nasze dźwigi odznaczają się prostotą i schludnym wyglądem. Małe dźwigi są nieskomplikowane w montażu. Samonośna budowa znacznie ułatwia montaż windy i minimalizuje zakres prac konstrukcyjnych.

Konstrukcję obudowuje się po montażu dźwigu: - stalą, - płytą kartonowo-gipsową, albo - ścianką murowaną lub (polecane) żelbetową.

Małe dźwigi mogą posiadać w dodatkowe urządzenia wedle oczekiwań klienta: - oświetlenie kabiny, - ogrzewanie kabiny, - ,,ekstra" półkę (z możliwością jej wyjęcia), - wyłącznik przeciążeniowy z sygnalizacją dźwiękową itp.

Może zainteresują ciebie także

Zalety stosowania układów klimatyzacji w biurach i mieszkaniach, odmiany i rodzaje współczesnych klimatyzatorów.

Klimatyzacja
Opracowanie: East Coast Gambler
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ostatnich latach klimatyzacja stała się coraz częściej wykorzystywana w wielu zastosowaniach. Systematycznie z tego co oferuje korzystają firmy - jeśli pracownicy będą mieli właściwe warunki, to pracują znacznie lepiej i nie będą im przeszkadzać upały na zewnątrz. Ale klimatyzacja zaczyna się pojawiać też w coraz większej ilości domów i mieszkań, również osoby prywatne przekonują się do niewątpliwych zalet tego rozwiązania.


Windy towarowe posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty Wystawiana jest na nie także 2-letnia gwarancja. Oprócz tego proponujemy Państwu usługi konserwacyjne, naprawy i usuwania awarii i problemów technicznych - wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych.
Dla zadowolenia naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami dźwigów w Polsce oraz Europie. Dysponujemy zatem pełnym dostępem do elementów zamiennych i podzespołów. Nasi konserwatorzy posiadają liczne certyfikaty, wieloletnie doświadczenie oraz wyposażeni są w profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia solidnej konserwacji. Oferujemy też serwis 24 h/ dobę – każdy dzień w tygodniu! Zarówno ten gwarancyjny, jak i pogwarancyjny – dla naszych klientów oraz serwis lub konserwację urządzeń dźwigowych montowanych przez inne firmy.

Teren naszej działalności serwisowej obejmuje całą Polskę. W każdym województwie posiadamy bowiem naszych autoryzowanych przedstawicieli. Nasza oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Zapraszamy na stronę www lub do kontaktu przez telefon.
18-07-09 08:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.