Micro dźwigi idealne do hoteli, restauracji oraz magazynów.

Nasz zakład jest najbardziej znanym producentem małych wind towarowych w naszym kraju. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i zaangażowaniu w to co robimy gwarantujemy Państwu najlepszą jakość produktu. Małe dźwigi przeznaczone są do wertykalnego transportu ładunków o niedużych gabarytach i ciężarach. Małe dźwigi mają zastosowanie przy transporcie ładunków w: obiektach gastronomicznych, magazynach sklepowych, motelach, domach wielopiętrowych, bibliotekach itd.

Winda
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wykorzystanie małej windy towarowej pozwala bowiem nie tylko usprawnić pracę w danym zakładzie, ale też daje oszczędność czasu. Tego rodzaju dźwigi posiadają udźwig do 300 kilogramów, ilość przystanków – 15 oraz wysokość podnoszenia do 45 metrów. Dźwig może mieć otwierać się wychylnie lub - nasz odsyłacz - gilotynowo. Powierzchnia może być wykonana ze stali nierdzewnej lub stali lakierowanej. Nasze dźwigi odznaczają się prostotą i schludnym wyglądem. Małe dźwigi są nieskomplikowane w montażu. Samonośna budowa znacznie ułatwia montaż windy i minimalizuje zakres prac konstrukcyjnych.

Konstrukcję obudowuje się po montażu dźwigu: - stalą, - płytą kartonowo-gipsową, albo - ścianką murowaną lub (polecane) żelbetową.

Małe dźwigi mogą posiadać w dodatkowe urządzenia wedle oczekiwań klienta: - oświetlenie kabiny, - ogrzewanie kabiny, - ,,ekstra" półkę (z możliwością jej wyjęcia), - wyłącznik przeciążeniowy z sygnalizacją dźwiękową itp.

Może zainteresują ciebie także

Na co zwrócić uwagę, gdy pragniemy wypromować naszą stronę internetową? Co jest najważniejsze? O jakich działaniach trzeba wiedzieć?

zakupy przez internet
Opracowanie: Jorge Franganillo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sposobów na wypromowanie własnej strony internetowej jest bardzo dużo. Jest to temat bardzo bogaty, jednakowoż jak chcemy efektów to bardziej korzystnie skupić się na sprawdzonych sposobach, które pozwolą na zyskanie potencjalnych klientów. Obecnie jakościowe treści są tak naprawdę najbardziej ważne, to od nich najkorzystniej zacząć pracę nad promocją własnej strony internetowej.


Windy towarowe posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty Wystawiana jest na nie także 2-letnia gwarancja. Oprócz tego proponujemy Państwu usługi konserwacyjne, naprawy i usuwania awarii i problemów technicznych - wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych.
Dla zadowolenia naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami dźwigów w Polsce oraz Europie. Dysponujemy zatem pełnym dostępem do elementów zamiennych i podzespołów. Nasi konserwatorzy posiadają liczne certyfikaty, wieloletnie doświadczenie oraz wyposażeni są w profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia solidnej konserwacji. Oferujemy też serwis 24 h/ dobę – każdy dzień w tygodniu! Zarówno ten gwarancyjny, jak i pogwarancyjny – dla naszych klientów oraz serwis lub konserwację urządzeń dźwigowych montowanych przez inne firmy.

Teren naszej działalności serwisowej obejmuje całą Polskę. W każdym województwie posiadamy bowiem naszych autoryzowanych przedstawicieli. Nasza oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Zapraszamy na stronę www lub do kontaktu przez telefon.
18-07-09 08:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.