wzięcie samochodu w leasing

Decydując się na wzięcie auta w leasing, powinno się wziąć pod uwagę dodatkowe wydatki i prowizje, poza stopami leasingowymi. Przedsiębiorstwa zajmujące się leasingiem, pobierają dodatkowe opłaty, za wszelkiego typu operacje. By zabezpieczyć się przed zawodem i prawdopodobnymi, niemiłymi niespodziankami, przed podpisywaniem umowy leasingowej, koniecznie powinno się zapoznać się z tablicą cen i prowizji danej jednostki.

kliknij
Opracowanie: American Advisors Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Leasing samochodów to udostępnienie samochodu na określony wcześniej czas w zamian za płacone w ratach opłaty. Zarówno termin leasingu, jak i stawki leasingowe zawarte są w umowie. Firma jaka udostępnia samochód jest w dalszym ciągu posiadaczem wypożyczanego wozu, a leasingobiorca staje się wyłącznie jego eksploatatorem.Wóz w leasingu nie jest alternatywą dostępną jedynie dla jednostek, jakie funkcjonują na rynku już kilka miesięcy, czy lat.

Może zainteresują ciebie także

Oklejanie aut – świetny i nowatorski sposób na promowanie własnej firmy.

Naklejka na samochodzie
Opracowanie: http://www.sxc.hu/
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
W aktualnych czasach bardzo dużo jednostek ma pojazdy. Tak jak kiedyś pojazd był uważany za artykuł luksusowy tak dzisiaj jest on produktem normalnym, który może kupić sobie każdy człowiek. Toteż zaobserwować można na ulicy oraz parkingach nasiloną ilość aut wielu różnych typów i marek.


Na taki sposób sfinansowania kupna może zdecydować się także dopiero co upieczony przedsiębiorca. Przeważnie należy jedynie zaprezentować dowody rejestrowe firmy, również dokonać opłaty wstępnej, jaka nieraz jest wyższa aniżeli w wypadku przedsiębiorców z dłuższym stażem. Powinno się wiedzieć, że leasing samochodów na samym starcie aktywności nie jest jednakże możliwością dostępną u każdego leasingodawcy. Część z nich wymaga bowiem jakiegoś czasu działalności na rynku - klik!.
Leasing samochodów to w porozumienie handlowe podpisywane pomiędzy dwoma podmiotami prowadzącymi działalność. Należałoby więc spróbować wynegocjować możliwie najkorzystniejsze zapisy dotyczące np.

Najlepsze oferty, najlepsze ceny! To wszystko jest możliwe, sprawdź, spójrz na witrynę, a bez dwóch zdań się nie rozczarujesz!

wielkości czynszu inicjalnego, skorzystania z ponadplanowych usług, atrakcyjnych premii. Jest to jednak możliwe tylko przed tym, nim umowa zostanie zatwierdzona.

Po jej podpisaniu nie ma możliwości negocjowania żadnych warunków. Ważne jest, że leasing samochodów dotyczy także aut używanych. W wypadku samochodów, jakie mają już parę lat, sporo leasingodawców kładzie duże żądania. Biznesmen, który zdecyduje się na taką możliwość, może zostać obowiązany do należności za ocenę pojazdu, albo uiścić pokaźną opłatę wstępną. Większa część propozycji dotyczy aut nie starszych niż 5 letnie.
20-01-03 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.