Konferencje na zamku Topacz – z jakiego względu wskazane jest decydować się na ich przygotowywanie w takim miejscu?

Konferencje cechują się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Zazwyczaj są one organizowane w celu omówienia istotnego zagadnienia naukowego, na przykład w medycynie. Czasami konferencje są też poświęcane działalności konkretnej firmy. Ich organizacja nie jest już tak trudnym zadaniem jak jeszcze kilka lat temu, ponieważ na rynku istnieje dość duża liczba sal konferencyjnych, dopasowanych do pomieszczenia nawet dużej ilości osób.

Bardzo dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza dla najbardziej wymagających klientów, jest zamek topacz. Dlaczego? Bardzo dużą zaletą jest jego umiejscowienie. Zamek - (moja strona) - mieści się w małej odległości od Wrocławia, jednego z największych oraz najbardziej popularnych miast Polski, które jest często odwiedzane przez turystów z innych państw. Poza tym, zamek gwarantuje komfortowe warunki i jest znakomitą alternatywą szczególnie jeśli organizuje się konferencje - serwis z salami konferencyjnymi kilkudniowe.

wejdź na W jego ofercie można bowiem znaleźć atrakcyjne pokoje. W zamku proponowane są też liczne atrakcje, jak chociażby strzelnica golfowa, [TAG=tenis
Na podstawie: zamektopacz.pl
czy muzeum motoryzacji. Hotel dysponuje rowerami, które goście mają szansę wypożyczać oraz czterema nowoczesnymi salami konferencyjnymi. W salach proponowany jest różny rozstaw stołów, dzięki czemu można go przystosować do wymagań klientów. Każda sala nie tylko posiada odpowiednie wyposażenie, ale jest też niezwykle atrakcyjna wizualnie, z tego względu to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają eleganckiego miejsca na przygotowanie własnej konferencji


Może zainteresują ciebie także

W jaki sposób wypromować restaurację? Na co trzeba zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniej agencji reklamowej?

ulotka
Opracowanie: Sergey Yakunin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Otwarcie na przykład restauracji to dość zaawansowany proces. Jeżeli chcemy mieć swój bar nie damy sobie rady bez odpowiedniej promocji. Idealna reklama musi\powinna zachęcić klienta, że warto u nas się zjawić, musi być estetyczna, nie może się narzucać. Pamiętajmy, iż wybujała fantazja może dać efekt odwrotny od zamierzonego, to znaczy zniechęcić potencjalnego klienta.
W zamku poza tym pracuje restauracja, co umożliwia obsługę cateringową wydarzenia. Konferencje zazwyczaj zabierają kilka godzin dziennie, konieczne jest więc zagwarantowanie uczestnikom posiłków lub przekąsek.

Reasumując, zamek Topacz to doskonałe miejsce na zorganizowanie interesującej konferencji. Klienci mogą wybrać jedną z czterech wygodnie urządzonych sal konferencyjnych, które są w stanie pomieścić różną liczbę uczestników. Co więcej, zamek oferuje dużo atrakcji, które są w stanie owocnie uprzyjemnić pobyt gości. Zorganizowana w nim konferencja będzie przyjemnym doświadczeniem. Restauracja pracująca w hotelu z kolei jest gotowa dostarczyć smacznych i zdrowych posiłków.
18-07-12 01:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.