Należy dbać o pracowników w swojej korporacji.

Są w Polsce naprawdę różni przedsiębiorcy, pracodawcy. Niektórzy niestety całkowicie nie zwykli dbać o własnych podwładnych, lecz na całe szczęście nierzadko jest w tym temacie po ludzku. I niech nareszcie polscy pracodawcy wiedzą, że jeśli będą dbać o personel, to nigdy nie stracą chociażby złotówki. W końcu zadowolony pracownik efektywniej wykonuje obowiązki, a do tego przyjaźniej zwykli podchodzić do klienta. Wiadomo: standard obsługi klienta w Polsce jest dosyć niski, choć na Sycylii jest sporo gorzej, a więc to jakieś pocieszenie, pewnie marne.

integracja na imprezach
Ludzie w naszej firmie muszą potrafić dogadać się z całą resztą kolegów oraz koleżanek. Bardzo często teamy sportowe złożone z wybitnych piłkarzy tak czy siak nie odnoszą znaczących sukcesów - z jakiego powodu? Bo po prostu nie są oni solidnym zespołem, nie potrafią pracować razem. I z owej przyczyny programy wellness w większości przypadków znacząco powiększają usatysfakcjonowanie pracodawcy ze swoich ludzi! Bądź co bądź często wyjazd firmowy za miasto w diametralny sposób jest w stanie odmienić dosłownie całą firmę.


Może zainteresują ciebie także

Do czego służy jak i komu jest niezbędna wycena rezerw.

Wycena rezerw
Opracowanie: Chris & Karen Highland
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy pracownik sporej firmy, jaki zostanie stosownie zmobilizowany bardziej wydajniej pracuje. Prócz tego dany pracownik stara się jak najwięcej wnieść do firmy jak i ewidentnie nie będzie chciał zrezygnować. Dlatego w ostatnich latach wielu pracodawców starało się wyszukać bardzo dobrych świadczeń dodatkowych dla swoich pracowników.

Pracownicy muszą być także dobrze umotywowani. Czyli mówimy o tym, że w sumie nie powinni traktować oni swojej pracy wyłącznie jako obowiązku bez którego wykonania będą mieli poważny kłopot z pieniędzmi. System nagród, chociaż kar już naprawdę nie, to skuteczny system. Czyli jeżeli nasz pracownik będzie bardzo się wyróżniać na tle pozostałych, atrakcyjna premia to dobry pomysł. W szczególności, że pewnie inni pracownicy pozazdroszczą, a więc także wezmą się za pracę. Firma będzie o wiele bardziej wydajna, szef będzie mógł się cieszyć, ponieważ słaba wydajność pracy to ciągle niemała bolączka naszego kraju. Warunki pracy, zwłaszcza biurowej, również powinny charakteryzować się jak największym standardem. Na nieszczęście ergonomia pracy w biurze jest nadal często ignorowana przez sporą ilość pracodawców, lecz ludzie są generalnie coraz bardziej zadowoleni z ergonomii. I przynajmniej dużo rzadziej są niezbędne w ich przypadku wizyty u lekarzy mające związek z bólami kręgosłupa.
18-07-12 01:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.