Ocenianie stron www w ankietach online

Ludzie mający swoją firmę dobrze wiedzą, że nie jest prosto. Trzeba wszystko właściwie rozplanować. Dodatkowo musimy pamiętać, że plan musi być możliwy do skorygowania. Nie można od tak po prostu przewidzieć wszystkich sytuacji. Jednak nie możemy zapomnieć o niezmiernie istotnym aspekcie zarządzania firmą, a szczególnie o ocenianiu. Ocena wiąże się z kontrolą. To pozwala na odpowiednie ukierunkowanie działalności całej firmy, jak również wyznaczania celów poszczególnym pracownikom. Trzeba też pamiętać o tym, by tworzyć ankiety, które dają możliwość na ocenę naszej strony internetowej.

Adres url
Opracowanie: Descrier
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takie ankiety online są w stanie pomóc w ocena 360 stopni. Na tego typu ocenę składa się opinia nie tylko osób korzystających ze strony prywatnie, ale też osób zatrudnionych w firmie jak i informatyków , którzy są zatrudnieni dodatkowo. Ocena (więcej o ocenie pracownika - www.behavio.pl/) 360 stopni ma wykazać nam czy nasza strona internetowa spełnia swoją rolę, czy przyciąga odpowiednich ludzi do firmy. Dlatego ankieta online, jako część tej oceny musi zostać odpowiednio przemyślana. Nie można zrobić dwudziestu pytań, przez które nikt nie przebrnie.

Trzeba zrobić krótką ankietę, która będzie zawierała pytania, które okażą się dla nas cennym źródłem informacji. Robienie ankiety, jedynie po to by było to odhaczone w firmowych marketingowych działaniach, jest bezcelowe. Trzeba zrobić ankietę, której wyniki będzie warto analizować.

Jak sprawdzić rzetelność pracownika lub firmy

Mamy wiele dobrych metod sprawdzania tego w jakim stanie są strony www. Najczęściej zwracamy uwagę na ogólne statystyki. O jakiej porze nasza strona jest często odwiedzana, ile było wejść w poszczególnych dniach tygodnia. Sprawdza się, jakie kłopoty są zgłaszane osoby , które korzystają ze strony. Jednak żeby wszystko było na tip-top robi się ankiety, w których w kilku pytaniach da się uzupełnić ocena 360 stopni. Ocena ta ma na celu całościowe spojrzenie na strony internetowe.

Może zainteresują ciebie także

Każdy zetknął się prawdopodobnie z określeniem zaplecze do pozycjonowania

Wyszukiwarka google
Opracowanie: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli zadecydowaliśmy się na pozycjonowanie naszej witryny, dzięki czemu liczymy na zwiększenie odwiedzin na naszą witrynę, a co się z tym wiąże, na uzyskanie większej wielości kontrahentów, to z pewnością powinniśmy też zaznaczyć, co to jest zaplecze do pozycjonowania. A jest to nic odmiennego jak po prostu grupa kilkunastu witryn internetowych, na których znajdują się właściwe treści, jak też właściwe linki pozycjonujące.


Ale można z tej metody korzystać też przy sprawdzeniu tego, w jaki sposób działają nasi pracownicy. W takiej sytuacji musimy otrzymać wiadomości od klientów i współpracowników jak też otrzymać ocenę pracy uzupełnioną przez samego pracownika. Tak, więc ocena 360 stopni może być modyfikowana i można z niej korzystać w wielu sytuacjach. Jest wiele różnych metod oceny pracowników. Jednak, jeśli chodzi o sprawdzanie stron internetowych to ankieta jest jedynym sensownym rozwiązaniem.
18-06-22 11:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.