Sprzęty do trudnych zadań? Do czego służą podnośniki, jakie posiadamy ich rodzaje? Dlaczego warto z nich korzystać z rozmysłem?

Bezpieczeństwo w pracy jest najistotniejsze. Niestety jak pokazują różne agencje trudniące się monitorowaniem różnych wypadków w czasie pracy, na podnośnikach koszowych czy innych tego rodzaju sprzętach (jak podesty ruchome) ponosi śmierć na całym świecie nawet kilkadziesiąt osób.

Te wypadki nie są bez wątpienia zrobione przez podnośniki, lecz przez niewłaściwą kontrolę czy błąd kierującego. Często także powodem może być źle dobrany podnośnik do wykonywanej pracy.

Może zainteresują ciebie także

Sklep fryzjerski – miejsce, gdzie każdy fryzjer znajdzie potrzebne mu do pracy wszelkie akcesoria fryzjerskie.

fryzjerka
Opracowanie: Special Olympics Connaught
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie są fachy, które wykonywane były przez ludzi od wielu wieków. Są one tak powszechne, że do dnia dzisiejszego cieszą się ogromną popularnością. I bezsprzecznie przez kolejnych kilka wieków nie wyjdą one z mody, ponieważ zawsze będą niezbędne.


Podnośnik koszowy
Na świecie są podnośniki, które potrafią podnieść pracownika nawet na wysokość ponad 50 metrów. Używa się je dość często w sprawie rozmaitych prac konserwacyjnych, znajdują jednak zastosowanie przy niestandardowych pracach. Na przykład interesującym przykładem jest operacja z 2012 roku, kiedy 52-metrowy podnośnik koszowy został użyty, żeby zmienić kapelusz pomnika Horatio Nelsona, który znajduje się na szczycie Kolumny Nelsona. Tak naprawdę na całym świecie niezwykle popularny jest imprezy (polecamy oświetlenie koncertowe) podnośników - zobacz Wena Podnośniki.

Nie ma się co dziwić, dzięki znacznym możliwości tego ekwipunku mamy szansę zrobić bez wątpienia mnóstwo,czasem nielekkich prac. Jest mnóstwo różnych podnośników, ich użycie jest zależne od wielu kwestii. Do roboty w pokojach najbardziej właściwym będzie zastosowanie podnośników nożycowych. Podnoszą one pracującego tylko pionowo, są przy tym niezwykle stabilne i wszechstronne. tego typu podnośniki mają duże platformy, co powoduje, że pracownik może ze sobą brać narzędzia i inne rzeczy niezbędne,aby zrobić swoją powinność. Istnieje szansa na nich pracować także w ciasnych przestrzeniach, w takich miejscach na przykład, gdzie dużym niebezpieczeństwem mogło by być wykorzystywanie długiej drabiny.

Powiązane artykuły - http://www.wena-cup.pl/podnosniki/|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/wynajem.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/wynajem.html|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/sprzedaz.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/sprzedaz.html|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/serwis.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/serwis.html|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/certyfikaty.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/certyfikaty.html|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/transport.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/transport.html|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/kontakt.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/kontakt.html|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/wynajem/12-main/128-podnosniki-nozycowe-do-prac-wewnatrz-pomieszczen-elektryczne-male-kola.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/wynajem/12-main/128-podnosniki-nozycowe-do-prac-wewnatrz-pomieszczen-elektryczne-male-kola.html|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/wynajem/12-main/132-przegubowe-spalinowe.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/wynajem/12-main/132-przegubowe-spalinowe.html|http://www.wena-cup.pl/podnosniki/wynajem/12-main/142-podnosniki-nozycowe-do-prac-wewnatrz-i-na-zewnatrz-pomieszczen-elektryczne-biale-duze-kola-podnosniki-sprawdza-sie-wewnatrz-pomieszczen-i-na-zewnatrz.html">http://www.wena-cup.pl/podnosniki/wynajem/12-main/142-podnosniki-nozycowe-do-prac-wewnatrz-i-na-zewnatrz-pomieszczen-elektryczne-biale-duze-kola-podnosniki-sprawdza-sie-wewnatrz-pomieszczen-i-na-zewnatrz.html}
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.