Zabawki a wiek dziecka

Zanim jednakże dziecko opuści rodzinne gniazdo, czeka nas jeszcze długa i ciernista droga, aby właściwie wychować małego człowieka. Rzecz jasna, każdy młody rodzic na pewno przejrzał przed pojawieniem się dzidziusia całe tomy specjalnych poradników i wydaje mu się, że ma kompletną wiedzę o wychowaniu malucha. Jakże często teoria przegrywa z praktyką! Okazuje się, że najkorzystniej zdać się na własny instynkt.
barbie
Opracowanie: RomitaGirl67
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ale możemy poszukać pomocników. W odpowiednim rozwoju naszych dzieci mogą nam pomóc edukacyjne zabawki. Powstało już całe mnóstwo firm, które działają właśnie w tej branży. Jest to, jak możemy zaobserwować, świetny pomysł na interes. Rodzice zgodzą się na wszelkie poświęcenia, również w formie pieniężnej, aby zagwarantować swym dzieciom najlepszą przyszłość. A kiedy produkty naprawdę wypełniają swą rolę, to powodzenie gwarantowane. Coś z branży muzycznej: niezwykle popularna zabawka to różnego typuu gry memory to znaczy gry pamięciowe. Zwykle to zestaw kartoników z obrazkami. Każdy obrazek występuje na dwóch kartonikach a zadanie polega na zebraniu par. Gra ćwiczy zapamiętywanie w którym miejscu leży kartonik z jakim rysunkiem i niezwykle wspomaga rozwój. To także wspaniały pomysł na wspólne spędzenie kilku godzin, choćby wtedy gdy leje deszcz.

Może zainteresują ciebie także

GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com
W regularnym pędzie, zadaniach oraz problemach szukamy niezobowiązującej rozrywki, która pozwoli na chwilę odpocząć. Wspaniale, jeśli w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo potrenować naszą pomysłowość oraz wyobraźnię.


Zabawki są dzisiaj na bardzo wysokim poziomie rozwoju – zwłaszcza te, o których możemy mieć pewność, że wywodzą się z rzetelnych wytwórni. Dla małych dziewcząt, które młodzi opiekunowie chcą nauczyć poczucia obowiązku, wytrwałości i jednocześnie zapewnić im solidną porcję zabawy, powinny sprawdzić się, interaktywna lalka przypominająca do złudzenia osoba. Reaguje płaczem, śmiechem, ziewa i chrapie w czasie snu. Natomiast chłopcom do wyzwolenia twórczego potencjału na pewno przydadzą się z kolei klocki Cobi, czyli jeszcze jedna ciekawa marka, obok klocków Lego, jaka pozwala wykreować sobie mały świat i samemu obmyślać i prowadzić losy maleńkich, klockowych postaci. Oczywiście wymienione produkty odpowiednie są w chwili, gdy malcy są w odpowiednim wieku – jeśli chłopak jest starszy i ma smykałkę do mechanizmów, dobrze dać mu dostęp do droższych, lecz dających dużo więcej pola do popisu klocków Lego Technics. Coś dla twoich maluchów: opis.

Także dla starszych dzieci przeznaczone są samochody sterowane rc. Pomagają w rozwoju widzenia przestrzennego, a także wykształcają inne umiejętności na przykład ocenę odległości, szybkości itp. Wymagają także pewnego rodzaju zdolności manualnych, aby poradzić sobie z obsługą pilota.
18-07-12 01:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.