Najlepsze gry przeglądarkowe - co je wyróżnia oraz jak się je odkrywa.

Bardzo modne w ostatnim czasie są gry na przeglądarkę. Cieszą się niezwykłą grupę odbiorców z dość licznych powodów. Trzeba już w tym zakresie pisać o ich fenomenie, bo coraz więcej osób rezygnują z gier instalowanych na dysku na rzecz na gry w przeglądarce. Wzorców owych gier da się wyliczać bardzo długo, jednak ostatnio popularność zdobywają trzy bardzo interesujące gry. Pierwszą z nich jest gra mondozoo, czyli inaczej internetowe zoo. Dotyczy ona przede wszystkim wybudowania zoo ze snów oraz opiekowanie się o zwierzęta w tym ogrodzie zoologicznym. Gra MondoZoo nazywana jest grą turową, czyli grą, w której gra się turami. Zasadniczo każdy dzień to nowa tura.
www.wcograc.pl
Opracowanie: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry na przeglądarkę zajmują bardzo wiele czasu. Ich renomę przeskakują tylko strony z filmikami i zdjęciami. Statystycznie miliony osób rejestruje się na karcie swojej ulubionej gry, w zasadzie tyko po to, aby zorientować się czy coś powinno się zrobić, czy nie otrzymało się jakieś nowe rzeczy do wykonania. Wszystko to po to, aby awansować oraz przejść kolejny level.

Może zainteresują ciebie także

Zabawa mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraina wikingów

gra
Opracowanie: Marco Verch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, bardzo wiele czasu spędza się w miastach, koloniach, bądź przystaniach. W tych naturalnie punktach jest możliwość zbyć ukradzione przedmioty, czy też wymienić je na takie, jakie przydadzą nam się w dalszej grze. Pragnąc podjąć się pewnego zadania, należałoby się udać do karczmy. W centrum jest zagadkowy mężczyzna, który zleci nam funkcję do wykonania. Rozpiętość zadań w grze kraina wikingów jest duża, toteż nikomu nie powinno się znudzić ich realizowanie.


Taką następną grą jest gra (www.magicplay.pl/?164,pl_ufo-crane) mondoveto, czyli gra w klinikę dla zwierząt. W tej grze chodzi o przede wszystkim opiekować się nad chorymi zwierzętami, o które powinno się zadbać. Tutaj trzeba analizować fakty oraz zdobywać wiedzę o urazach zwierzęcych. Wiele również zależy od cierpliwości osoby grającej. W owej grze również jest dużo zadań, które przyspieszają zdobywanie punktów oraz zdobywanie wyższych poziomów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.