GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

W powszednim pędzie, zadaniach oraz kłopotach szukamy miłej zabawy, która pozwoli na moment odpocząć. Dobrze, gdy w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo poćwiczyć naszą kreatywność oraz wyobraźnię.

dziecko przy komputerze
Opracowanie: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie spędzamy wiele czasu przed komputerem, poszukując w nim informacji, relacji z ludźmi, ale również przyjemności. Możemy to powiązać wybierając jedną z rozrywek online, np. GoodGame Empire. Jest to gatunek gry MMORPG, w której uczestnicy wcielają się w osobę, tworzą ją i kierują jej zachowaniem. Skrót wywodzi się od "massively multiplayer online role-playing game", czyli internetowych gier komputerowych z dostępem do użytkowników na całym globie - polecane gry MMORPG.

Może zainteresują ciebie także

Gry sportowe na komputer, czyli Tribal Wars 2

dla graczy
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy wie, że sport daje zdrowie, jednak nie wszyscy mają ochotę na trening. Są osoby, którym się zdaje, że gry sportowe na komputer zastąpią im zwykłą aktywność, ale na sto procent i Ci ludzie rozumieją, że to złudne przeświadczenie. Jednak, jeżeli spojrzymy na gry sportowe trochę inaczej, to na sto procent pojmiemy skąd tak ogromna fascynacja takimi grami. Ile osób w rzeczywistości będzie w stanie grać na stadionie Realu Madryt, raczej niewiele.


W internetową grę zaangażowanych jest już kilkadziesiąt milionów ludzi. Sama gra jest typem gry fabularnej, w której trzeba realizować zadania, zwyciężać przeciwników, zdobywać nowe elementy lub (szczegółyo tym> Firma Studio Printer) sprawności, aż w końcu przechodzić na kolejne poziomy doświadczenia. Każdą postać należy sukcesywnie rozwijać, uczyć ją nowych zdolności. Całość oparta jest na zbiorowościach lub klanach, do których użytkownicy mogą przystępować. Gry MMORPG zazwyczaj są ogólnodostępne i darmowe, ewentualne koszty dotyczą dodatkowych wirtualnych przedmiotów do zastosowania w trakcie zabawy. Mogą one podnosić poziom przewagi gracza.

Jedną z online role-playing game jest GoodGame Empire. To darmowa gra ekonomiczno-strategiczna, w której przenosimy się do internetowego, średniowiecznego świata pełnego bohaterskich rycerzy. W zabawie budujemy obiekty, rekrutujemy rycerzy, ale także zbieramy od poddanych podatki, z pomocą których kompletujemy armie do pojedynków o własności przeciwników.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.