GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

W powszednim pędzie, zadaniach oraz kłopotach szukamy miłej zabawy, która pozwoli na moment odpocząć. Dobrze, gdy w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo poćwiczyć naszą kreatywność oraz wyobraźnię.

dziecko przy komputerze
Opracowanie: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie spędzamy wiele czasu przed komputerem, poszukując w nim informacji, relacji z ludźmi, ale również przyjemności. Możemy to powiązać wybierając jedną z rozrywek online, np. GoodGame Empire. Jest to gatunek gry MMORPG, w której uczestnicy wcielają się w osobę, tworzą ją i kierują jej zachowaniem. Skrót wywodzi się od "massively multiplayer online role-playing game", czyli internetowych gier komputerowych z dostępem do użytkowników na całym globie - polecane gry MMORPG.

Może zainteresują ciebie także

Pierwsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych

gry komputerowe
Komputery od kilku dekad obecne są w naszym otoczeniu, dzisiaj w zdecydowanej większości domów, mieszkań i firm można zobaczyć czy to większy komputer stacjonarny, czy też mały, zgrabny laptop. Sporo osób używa komputerów do pracy, lecz równie dużo, jeżeli nie więcej na komputerowym sprzęcie lubi sobie od czasu do czasu zagrać. Najstarsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych.


W internetową grę zaangażowanych jest już kilkadziesiąt milionów ludzi. Sama gra jest typem gry fabularnej, w której trzeba realizować zadania, zwyciężać przeciwników, zdobywać nowe elementy lub (szczegółyo tym> Firma Studio Printer) sprawności, aż w końcu przechodzić na kolejne poziomy doświadczenia. Każdą postać należy sukcesywnie rozwijać, uczyć ją nowych zdolności. Całość oparta jest na zbiorowościach lub klanach, do których użytkownicy mogą przystępować. Gry MMORPG zazwyczaj są ogólnodostępne i darmowe, ewentualne koszty dotyczą dodatkowych wirtualnych przedmiotów do zastosowania w trakcie zabawy. Mogą one podnosić poziom przewagi gracza.

Jedną z online role-playing game jest GoodGame Empire. To darmowa gra ekonomiczno-strategiczna, w której przenosimy się do internetowego, średniowiecznego świata pełnego bohaterskich rycerzy. W zabawie budujemy obiekty, rekrutujemy rycerzy, ale także zbieramy od poddanych podatki, z pomocą których kompletujemy armie do pojedynków o własności przeciwników.

gra na komputerze
Opracowanie: Chris_Parfitt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przede wszystkim GoodGame Empire koncentruje się na balansowaniu pomiędzy ekonomią oraz rozwojem swojego zamku, a prowadzeniem wojennych czynności wobec przeciwników. Jednak w grze możemy też poznawać okolice lub odszukiwać skarby, dzięki czemu jesteśmy w ciągłym, twórczym działaniu. Gra edukuje w jaki sposób zarządzać majątkiem, rozwijać kompetencje ekonomiczno-budowlane oraz chęć .
19-05-18 07:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.