Charakterystyka procesu sprzedaży prowadzonej on-line

Internet daje wielkie możliwości dla dużej liczby niszowych sklepów. Dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu można zakładać sklepy, które ze względu na niski obrót miałyby kłopoty z funkcjonowaniem, jeśliby nie istniały w sieci.
Dla odbiorcy, rynek internetowy stwarza opcje kupowania towarów z całej Ziemi, a więc przede wszystkim tych niedostępnych w kraju. Właściciele sklepów - zobacz również kasy fiskalne również mogą na tym skorzystać, o ile tylko przygotują angielską wersję językową swojego sklepu, oraz ustalą cennik płatności za wysyłkę z innego kraju. W internecie można napotkać już zarówno sklepy rzemieślnicze, lombardy, outlety, sklepu ze sztuką jak i zamówić rozmaite usługi.

Może zainteresują ciebie także

Ochrona jest konieczna

Prawda jest taka, że ochrona jest, wszystkim ludziom, niezbędna. Oczywiście nie wygląda to tak, że wystarczy skrzyknąć kilka osób i powiedzieć, że będzie się chroniło jakieś miejsce. Jeżeli chcielibyśmy, by ochrona była właściwa to musimy korzystać profesjonalistów. I tak np. dobrym pomysłem będzie zatrudnienie agencja ochrony łódź. Dlaczego? Łatwo to wyjaśnić.


Oferta sklepów internetowych
Komputer
Opracowanie: CTEP AmeriCorps
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oferta sklepów w sieci w najszerszym ujęciu jest ogromnie interesująca. Aktualnie w Polsce działa ponad 10 000 sklepów internetowych, ta liczba ciągle wzrasta. Nie można konkretnie stwierdzić która branża jest najbardziej reprezentowana w sieci, ale bez wątpienia jest tam bardzo duża liczba sklepów z elektroniką, jak chociażby pozytywnie opiniowany przez duża liczbę użytkowników Ponadto można tu spotkać wiele księgarni, sklepów z telefonami komórkowymi i wiele innych. Niesłabnącą popularność mają sklepy które oferują produkty prosto od producenta, czyli tzw. outlety. Outlety są popularne dzięki branży odzieżowej, w której takie sklepy internetowe wrocław są popularne w gronie odbiorców poszukujących oryginalnych rzeczy stworzonych przez lokalnych projektantów. Przykładem outletu internetowego, zajmującego się w największym stopniu sprzedażą sprzętu elektronicznego i AGD jest O wspomnianych wyżej sklepach można poczytać np. na tej stronie: www.

Praca na komputerze
Opracowanie: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele ofert w jednym miejscu
W sklepach wirtualnych często można spotkać się z różnorodną ofertą – dosyć często spotyka się sklepy mające w ofercie zarówno armaturę sanitarną, jak i sprzęt elektroniczny. Dzięki temu klienci planujący zakupy nie muszą szukać paru sklepów, płacą także wyłącznie jedną opłatę za wysyłkę. Jednym z popularniejszych sklepów sprzedających w ten sposób jest który cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Innym przykładem oferty przeznaczonej dla dużej liczby klientów są sklepy internetowe, prowadzące sprzedaż hurtową i detaliczną równocześnie. Korzyścią z kupowania w takim sklepie jest zwyczajowo niższy koszt transportu, możliwy dzięki dużej sieci dystrybucyjnej. Dobrym przykładem sklepu z ofertą tego rodzaju jest sklep mający w ofercie opał – Ciekawe informacje o wymienionych sklepach można odnaleźć na tej stronie www: .
18-07-12 00:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.