Strzelanki na komputer

Nasz sklep posiada długoletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać przewidywaniom oraz warunkom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest uśmiech każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszej stronie internetowej znajdziesz bardzo urozmaiconą ofertę gier.
dzieci grają na konsoli xbox
Opracowanie: The Bakken Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com
Strzelanki klasyfikuje się do gier akcji. Skupiają się w głównej mierze na walce z zastosowaniem różnego rodzaju broni dystansowej. Gracz może nadzorować wydarzenia zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jego zadaniem jest wyeliminowanie nieprzyjaciół a ponadto dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie wyszukasz kultowe strzelanki. Przykładem takiej gry może być m.in Far Cry, która zawiera elementy RPB. Cechuje się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Niewątpliwą zaletą jest suwerenność zabiegów. Mamy możliwość niezawisłego wyboru trafnej taktyki.

konsola ouiya
Opracowanie: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
W naszym sklepie znajdziesz także top 10 horrorów na PC. Przykładem takiej gry może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra profesjonalniełączy elementy przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wydrzeć się z ośrodka badawczego, zajętego przez psychopatów. Gra polega szczególnie na unikaniu bezpośrednich walk z nieprzyjaciółmi.

Akcja ukazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tutaj zabłądzić bowiem fabuła jest liniowa. Gra jest dynamiczna.


Może zainteresują ciebie także

Decydując się na otworzenie własnego sklepu, w pierwszej kolejności należy go jak najlepiej urządzić.

sklep z ciuchami
Opracowanie: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaprojektowanie lokum handlowego, nie zalicza się do najprostszych zadań, dlatego że należy pamiętać o komforcie klientów, i personelu, oraz optymalnym zaaranżowaniu wynajmowanej całej sali. Tak więc nieprzemyślane rozmieszczenie mebli sklepowych, a także zakupienie ich w nieciekawym dobrym stanie, może okazać się kiepską inicjatywą. Jeżeli komuś będzie zależało równocześnie na eleganckim wizerunku, a także maksymalnej praktyczności zagospodarowania, powinien kupić meble sklepowe specjalnie wymierzone.
14-07-29 16:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.