Na co należy skupić uwagę wybierając sprzęt łazienkowy jak np. suszarka do dłoni?

Toalety w miejscach publicznych to nie wiejskie wychodki, gdzie nikt nie dba o higienę i porządek. Te toalety muszą być dobrze wyposażone, by zapewnić każdemu z odwiedzających komfort, a co najważniejsze czystość. Zdają sobie sprawę z tego coraz lepiej właściciele lokalów gastronomicznych ulepszając panujące tam warunki. Co więcej, takie toalety powinny być coraz solidniej wyposażone, między innymi, w suszarka do rąk. Ale tu pojawia się pytanie którą wybrać?
suszarka do rąk
Opracowanie: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na rynku otrzymamy wiele różnych modeli, jednakże dokonanie wyboru to przegląd paru najważniejszych wytycznych. Bardzo ważne jest, ażeby sprawdzić jakie mamy natężenie hałasu. Są suszarki, które pracują przesadnie głośno, jest to bardzo męczące. Wobec czego, skoro chcemy cichą suszarkę musimy zdecydować się na nowszy model. Będziemy mieć wówczas zapewnienie, iż tego typu suszarka zagwarantuje nie tylko cichą, ale i znacznie bardziej efektywną pracę.

Może zainteresują ciebie także

Suszarki hotelowe to bezpieczne urządzenia, które mogą podwyższyć standard obiektów

Elementem obligatoryjnym w zaopatrzeniu hoteli, basenów czy innych powszechnych toalet są suszarki. Czasem w drodze towarzyszy nam jedynie mała torebka, do której jesteśmy w stanie spakować zaledwie najistotniejsze artykuły, suszarka rzadko kiedy tam występuje. Posiadacz szanującego się pensjonatu czy hotelu ma obowiązek zadbać o umieszczenie tego sprzętu w pomieszczeniach do dyspozycji gości na rzecz ich wygody i podwyższenia standardu lokalu.


Co więcej, zaoszczędzimy dodatkowo na prądzie, gdyż bardziej cicha i bardziej wydajna suszarka, to istne korzyści – pod kątem komfortu i oszczędności. Oszczędzanie energii to w ogóle kolejne zagadnienie warte przeanalizowania. Jeśli bowiem chcemy naprawdę zakupić oszczędny sprzęt to zakupmy taką suszarkę z czujnikiem. Będzie się ona automatycznie wyłączała, zaraz po odsunięciu ręki ze strefy jej działania. To bardzo istotne, ponieważ od tego, jak długo jeszcze będzie działać suszarka, zależy jak zużyjemy dużo prądu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.