Gry on-line, polska gra komputerowa

Zdawać by się mogło, że większość komputerów pozwala na instalację gier różnego typu. Jednak prawda jest taka, że gry te zajmują czasem dużo miejsca. Na dodatek wiemy, że nie każdy ma nowy komputer.
Oczywiście na większości nowych komputerów nie stanowi to problemu. Ale czasem rzeczywiście nie chcielibyśmy zaśmiecać sobie laptopa, bo jest on nam potrzebny
Gra komputerowa
Opracowanie: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
jedynie do pracy. W takim wypadku idealnie sprawdzają się gry przeglądarkowe.

To pozwala na moment relaksu bez bezsensownego zapychania sobie pamięci sprzętu komputerowego. Wystarczy posiadać podłączenie do sieci i już można zacząć się bawić. A gier tego rodzaju jest bardzo wiele. Można do nich zaliczyć między innymi naszą polską grę, jaką jest Clash of swords (strona internetowa). Ta polska gra przeglądarkowa najnowszej generacji jest rzeczywiście fajna. Pomysł dotyczący obsadzenia fabuły w nierealnym świecie i specyficzni postacie sprawiają, że rzeczywiście gra ta wciąga od pierwszej rozgrywki.

Fajny sposób na uprzyjemnienie czasu

Może zainteresują ciebie także

Ocenianie stron www w ankietach online

przykładowa strona internetowa
Opracowanie: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ludzie mający swój interes dobrze wiedzą, że nie jest łatwo. Musimy każdą rzecz właściwie rozplanować. Dodatkowo trzeba pamiętać, że plan musi być elastyczny. Nie można od tak po prostu przewidzieć wszystkich sytuacji. Ale nie można zapomnieć o bardzo ważnym aspekcie zarządzania firmą, a mianowicie o ocenianiu. Ocena wiąże się z kontrolą. To pozwala na odpowiednie ukierunkowanie działalności całej firmy, jak też wyznaczenia celów poszczególnym pracownikom. Musimy też pamiętać o tym, by robić ankiety, które pozwolą nam na ocenę naszej strony www.


Kiedy zaczyna nam się wlec czekanie na cokolwiek, a jest pod ręką czy to telefon czy komputer to można zająć sobie czas graniem. Ktoś stwierdzi, że nie ma na smartfonie czy laptopie żadnych gier, ale teraz to nie jest kłopot. Obecnie bardzo powszechne są gry przeglądarkowe. Trzeba jedynie mieć podłączenie do Internetu i można zacząć grać. Nie ma nic skomplikowanego w tych grach, jest jedynie ważna sprawa: są niesamowicie wciągające.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.