Projektowanie biletów wizytowych nie musi kosztować kroci

Obecnie wizytówki są nieodłączną częścią reklamy. Wizytówka służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znacząco upraszcza kontakty interpersonalne. Jest potrzebnym elementem w pracy i życiu towarzyskim.Zrozumiała wizytówka to taka, która pozwala określić kogo reprezentuje i jak się z tą osobą skontaktować. Przy zebraniach służbowych wizytówki wymienia się na ogół na początku zebrania, przy towarzyskich na koniec spotkania. Konkretnym motywowaniem tej reguły jest fakt, że przy zebraniu służbowym najlepiej na samym początku określić godności i hierarchię osób, które się spotykają, co ułatwi porozumiewanie się i bieg spotkania.

wizytówki
Opracowanie: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zasadą jest, że wizytówki budowlane powinny mieścić imię i nazwisko, poniżej zajmowane stanowisko, w dolnych rogach wizytówki (moja strona) nazwę i adres lokalizacji przedsiębiorstwa, również numery telefonów i adres e-mail - . Logo firmy zamieszcza się bądź w środku wizytówki, ponad imieniem i nazwiskiem, czy też przy danych adresowych. Wizytówka biznesowa winna być drukowana na jednej stronie, na sztywnym kartoniku, najlepiej białym. Strona zadrukowana wizytówki (pełna analiza) może posiadać fakturę prostą, albo porowatą, ozdobną, ale nie zwracającą zanadto uwagi. Strona spodnia winna być pusta, gdyż wykorzystuje się ją do przypuszczalnej korespondencji, lub zapisania wiadomości przeznaczonych dla osób wymieniających wizytówki.

Warto pamiętać o wizytówkach elektronicznych, automatycznie dołączanych do e-maili. To użyteczna forma przypominania swoich firmowych danych. Nie należy spajać na wizytówce informacji powiązanych zajęciem z osobistymi. Są jednakże wypadki szczególne, kiedy ktoś posługuje się danymi prywatnymi w zamiarach zawodowych.


Może zainteresują ciebie także

Najskuteczniejsze typy reklamowania się, czyli w jaki sposób pozyskać klientów do naszej firmy?

reklamy w mieście
Opracowanie: John Carkeet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mało jest na rynku przedsiębiorstw, które od razu rozpoczęły funkcjonować niezwykle sprawnie na rynku, bo większa część z nich z pewnością wspomagała się różnorakimi rodzajami reklam. Nie ma w tym jednak nic nadzwyczajnego, gdyż statystyki dokładnie pokazują, że używanie tego rodzaju pomocy o wiele podnosi poziomy sprzedaży, co rzecz jasna wpływa na funkcjonowanie naszej firmy w konkurencyjnym świecie biznesu. Jednak jaki rodzaj reklamy wybrać, aby informacja o naszym interesie dotarła do jak największego gremium?

Wizytówki taxi, lub lekarza jest w stanie scalać te składniki, ponieważ akcentuje, że osoby zdołają być dostępne w każdej chwili - sprawdź drukarnię netprint. Dane na bilecie wizytowym powinny być drukowane jednym kolorem, z reguły jest to czarny, niekiedy granatowy, względnie ciemnoszary.Porządnie wydrukowana wizytówka musi być przede wszystkim przejrzysta, porządnie sporządzona, schludna. Nie jest w dobrym stylu również rozdawanie własnych biletów wizytowych wszędzie, ani dostarczenie jednej osobie kilku wizytówek.
18-07-14 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.