Projektowanie biletów wizytowych nie musi kosztować kroci

Obecnie wizytówki są nieodłączną częścią reklamy. Wizytówka służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znacząco upraszcza kontakty interpersonalne. Jest potrzebnym elementem w pracy i życiu towarzyskim.Zrozumiała wizytówka to taka, która pozwala określić kogo reprezentuje i jak się z tą osobą skontaktować. Przy zebraniach służbowych wizytówki wymienia się na ogół na początku zebrania, przy towarzyskich na koniec spotkania. Konkretnym motywowaniem tej reguły jest fakt, że przy zebraniu służbowym najlepiej na samym początku określić godności i hierarchię osób, które się spotykają, co ułatwi porozumiewanie się i bieg spotkania.


wizytówki
Opracowanie: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zasadą jest, że wizytówki budowlane powinny mieścić imię i nazwisko, poniżej zajmowane stanowisko, w dolnych rogach wizytówki nazwę i adres lokalizacji przedsiębiorstwa, również numery telefonów i adres e-mail - http://netprint.pl/wizytowki/budownictwo. Logo firmy zamieszcza się bądź w środku wizytówki, ponad imieniem i nazwiskiem, czy też przy danych adresowych. Wizytówka biznesowa winna być drukowana na jednej stronie, na sztywnym kartoniku, najlepiej białym. Strona zadrukowana wizytówki może posiadać fakturę prostą, albo porowatą, ozdobną, ale nie zwracającą zanadto uwagi. Strona spodnia winna być pusta, gdyż wykorzystuje się ją do przypuszczalnej korespondencji, lub zapisania wiadomości przeznaczonych dla osób wymieniających wizytówki.

Warto pamiętać o wizytówkach elektronicznych, automatycznie dołączanych do e-maili. To użyteczna forma przypominania swoich firmowych danych. Nie należy spajać na wizytówce informacji powiązanych zajęciem z osobistymi. Są jednakże wypadki szczególne, kiedy ktoś posługuje się danymi prywatnymi w zamiarach zawodowych.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.