Sprawdzona odzież najlepsza dla gastronomii w korzystnej cenie

Odzież do zadań specjalnych sprawdza się w wielu branżach. Lecz nie chodzi wyłącznie o odzież typowo przemysłową, odporną na wyższe temperatury i na uszkodzenia mechaniczne, przeznaczoną dla pracowników fizycznych. Chodzi także o ten typ odzieży, który jest przeznaczony dla danej profesji. Z kitlem czy pachnącym świeżością fartuchem kojarzymy zwykle lekarza, laborantów czy cukiernika lub każdą jedną osobę, jaka ubiera kitel przez wzgląd na specyficzny charakter wykonywanej przez siebie pracy.

odzież ochronna
Opracowanie: Empak
Na podstawie: Empak
Bezpośredni producenci i hurtownie produkują fachową odzież dla gastronomii (kitle, czepki).

Jeśli omawiana kwestia Cię interesuje, to masz możliwość uzyskać zbliżone informacje na prezentowane zagadnienie. W tym celu odwiedź serwis www folia LG X Power.

Sporo firm oraz instytucji chciałoby, żeby personel wyglądał w taki sam sposób albo całkiem podobnie. I w banku, jak i restauracji czy na lotnisku, obsługa ma pewne elementy garderoby albo nawet całe uniformy, które powodują, iż wygląda bardzo podobnie. Sygnalizuje tym sposobem szacunek w stosunku do klienta, lecz elementy służbowe zwykle rozwiązują także kwestię komfortu i dress code'u w miejscu pracy.

Więcej:

Może zainteresują ciebie także

Stroje uszyte na zamówienie, w których można prezentować się doskonale w każdej okoliczności

ubrania
Opracowanie: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie można zakwestionować tego, że stroje uszyte na miarę, w których można prezentować się doskonale w każdej bez wyjątku okoliczności to ubrania nietuzinkowe. De facto, każdy ma szansę przedstawić własny image nie kierując uwagi na modele jakie znajdują się w katalogach. Oczywiście, będzie okazja sugerować się czymś, co zauważy się w sklepie z ubraniami bądź w czasopismach, natomiast jeśli zrobi dla Nas konkretny strój profesjonalna krawcowa to będzie on zupełnie inny aniżeli typowo dostępne w sprzedaży modele.


Często jednak na odzieży się nie kończy, bo na przykład gastronomia (lokale gastronomiczne nad morzem wynajem) czy hotele zamawiają w szwalniach również plamoodporne obrusy, serwety, narzuty czy też pokrowce na fotele. Co więcej, funkcyjna odzież dla gastronomii wzbogacona jest o ubrania dla szefa kuchni i obsługi kelnerskiej. Wszystko utrzymane w stylu bistro, w określonych kolorach czy fasonach. Restauracja, która wyjątkowo troszczy się o wystrój, dobrą obsługę i satysfakcję klientów, kupuje także czasowe ubrania, charakterystyczne kitle albo koszule z haftowanym imieniem pracownika. Na ubiór bardzo często ma też wpływ bieżąca pora roku.

Fartuchy i nakrycia głowy czy ogólnie - odzież dla gastronomii, są codziennie prane i maglowane, więc powinny być zrobione z tkanin najwyższej klasy. Ponadto, wysokie temperatury będące codziennością w kuchni, pomimo klimatyzatorów albo wentylacji, warunkują wyłącznie materiały, jakie oddychają i są wygodne – miękkie i dostosowujące się do ciała. Specjalistyczna odzież dla gastronomii musi spełniać bardzo wysokie wymagania jakości, bo zwykle jest poddawana bardzo ciężkim wyzwaniom.
19-04-13 07:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.