Namioty, jako reklama

Oferowane namioty reklamowe są duże, łatwe w montowaniu i transporcie, a prócz tego uniwersalne w zastosowaniu. Są świetnym nośnikiem twojego przekazu reklamowego.Na każdym namiocie, można wykonać logo firmy, grafikę lub hasło reklamowe.Za sprawą tego namioty reklamowe będą w łatwy sposób przykuwać uwagę na komunikat reklamowy sprawiając, że większa liczba ewentualnych klientów zwróci uwagę na proponowane usługi i towary. Brak problemów z transportem a ponadto duże możliwości dostosowania do potrzeb sprawiają, że ten rodzaj namiotów cieszy się sporą popularnością.

targi
Opracowanie: Times Square Public Relations
Na podstawie: Times Square Public Relations
Namioty reklamowe występują są w wielu|różnorakich rozmiarach i szerokiej gamie barw. Kolorystyka obszycia oraz ścian bocznych jest bardzo ważna, zwłaszcza wtedy gdy pragnie się dopasować stoisko do barw firmy albo logo.

Wysokość namiotu po otworzeniu to zwykle 200cm, lecz jest możliwość dopasowania tego wymiaru, jak i wymiaru podstawy, do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Wierzch namiotu jest wykonane z tkaniny poliestrowej, dwukrotnie zabezpieczanej.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się, które serwisy są sugerowane przez różne osoby, to zobacz propozycję na tego typu temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaabsorbować.

Na indywidualne zamówienie kontrahenta istnieje możliwość wstawienia okien w bocznych ścianach oraz drzwi.Dzięki swojej trwałej konstrukcji produkowane namioty reklamowe są świetnym rozwiązaniem dla osób praktycznych, ceniących sobie trwałość i użyteczność. Namioty mają niezwykle stabilną strukturę i mogą posłużyć także jako stoiska handlowe lub gastronomiczne.Namioty reklamowe doskonale sprawdzają się na imprezach w plenerze - są leciutkie w konstrukcji i proste w montażu. Namioty stworzone są także z świetnych tkanin pokryciowych, co czyni je bardzo odpornymi na warunki atmosferyczne.

Nie wahaj i zobacz w źródle (https://www.workservice.pl/szukaj-ofert/?query=&location=Bielsko-Bia%C5%82a&district=&country=&branch=8660&published=&sort=published_atr), w jaki sposób podszedł do takiego zagadnienia inny redaktor - ten post też jest bardzo ciekawy!Namioty reklamowe występują w trzech typach stelaża. Stelaż ze stalizbudowany jest w całości ze stali cynkowanej.Stelaże alu-mix zbudowane są z aluminium,gdzie znajdują się specjalnie zaprojektowane umocnienia, co zwiększa ich trwałość. Podnóżki namiotu stworzone są ze stali cynkowanej, tak jak w przypadku namiotu stalowego. Stelaże aluminium, posiadają taką samą budowę jak stelaże alu-mix, ale prócz tego podnóżki namiotu zrobione są ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych. To najbardziej lekka wersja stelaża.


Może zainteresują ciebie także

Na pierwszy rzut oka - dobra identyfikacja graficzna

wizytówka
Opracowanie: Geoffrey Franklin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli zależy nam na tym by nasza firma była dobrze kojarzona musimy zbudować spójny wizerunek własnej marki. Na tym właśnie polega identyfikacja wizualna. Przedsiębiorstwa wyróżniające się to te, które zatrudniają dobrych speców od tworzenia wizerunku. Jeżeli zależy nam na tym by nasz produkt świetnie się sprzedawał musimy zadbać o to by logo naszego produktu było wyróżniające się. Dodatkowo, jeśli sprzedajemy pluszowe zabawki, to nie wchodźmy w spółki z firmami sprzedającymi broń.
19-01-23 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.