Monitor z oświetleniem LED to znakomite miejsce na reklamę wyrobów czy usług

Reklama na telebimie z oświetleniem LED to nowoczesna, funkcjonalna oraz prężna reklama, jaka przenika do wielkiej liczby ludzi. Światło LED jest energooszczędne, dzięki temu jest to również tania postać reklamy przedsiębiorstw, organizacji czy też akcji promocyjnych, kampanii czy obywatelskich. A też można efektywnie reklamować rozmaite produkty czy usługi.

ekran led
Opracowanie: Medas-Media
Na podstawie: Medas-Media
Telebim Sosnowiec CH Plejada jest ustawiony przy ruchliwej ulicy, gdzie każdego dnia przejeżdża wiele samochodów. Do tego jest umiejscowiony przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie są luksusowe butiki, a też supermarket Carrefour. Zatem także jest każdego dnia duża rotacja ludzi, którzy przychodząc do tego centrum, mogą dostrzec tą reklamę. Monitor jest dostrzegalny z parkingu Centrum Handlowego, w związku z tym zauważają go podobnie jak kierowcy jak i klienci tego sklepu. Dzięki oświetleniu LED reklama jest widoczna z wielkiej odległości, a również pełną dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada posiada energooszczędne diody, jakie ma długą wytrzymałość. Dzięki czemu reklama zamieszczona na monitorze nie jest ogromnie drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ukochanych punktów do chodzenia dla turystów oraz mieszkańców. Z tej przyczyny to świetne miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.


Może zainteresują ciebie także

Czy zorganizowanie promocji w wirtualu jest opłacalne?

e-marketing
Opracowanie: flickr.com
Prowadzenie odpowiedniej kampanii reklamowej w Internecie jest dziś bardzo wielokrotnie głównym kanałem komunikacji marki z klientami. Nie da się ukryć, że to właśnie w wirtualnej przestrzeni w szeregu przypadków znajduje się najwięcej naszych potencjalnych klientów, w związku z tym też tak istotne jest trafienie w ich oczekiwania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.