Jakimi szkoleniami dla podwładnych interesują się teraz szefowie tych dużych oraz tych mniejszych firm

O wartości pracownika decyduje tak jego sumienność, uczciwość, jak i konkretne kompetencje. Z upływem lat jednak posiadana wiedza książkowa błyskawicznie się dezaktualizuje. Powyższa zasada ma zastosowanie i w przypadku menedżerów, i w przypadku pracowników fizycznych.

Cały czas pojawiają się nowoczesne rozwiązania, a kto nie dorównuje kroku postępowi, ten na pewno będzie miał trudności ze znalezieniem nowej posady, a nawet z utrzymaniem dotychczasowego etatu. Pracodawcy także dobrze wiedzą, że dobrze wykształcona sekretarka stanie się dla korporacji prawdziwym skarbem. Stąd sami dyrektorzy troszczą się o to, żeby podwładni dysponowali aktualną wiedzą. Problematyka kursów dla zatrudnionych zarówno w niewielkich zakładach pracy, jak i ogromnych koncernach jest na tyle szeroka, że z konieczności musimy skupić się tylko na wybranych aspektach, i to nawet jeżeli nasze przemyślenia ograniczylibyśmy do przeanalizowania ledwie jednego hasła, np. szkolenia sprzedażowe Wrocław: http://www.traininghouse.pl/oferta/trening-sprzedazy-i-obrony-ceny/.

ludzie na szkoleniu
Opracowanie: Fabrice Florin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Księgowość obejmuje wiele zagadnień i trudno byłoby odszukać księgową, która bardzo dobrze orientowałaby się tak w arkanach podatku VAT, jak i w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. A dodatkowo właściwie co roku wprowadzane bywają zmiany, na przykład w ustawie o rachunkowości. Rzecz jasna wysyłanie pracowników na każde proponowane szkolenie z finansów byłoby bezzasadne, ale np. raz na rok spokojnie można zapisać kadrową na warsztaty, na których referowane bywają tematy z zakresu prawa pracy. A dodatkowo prezesi starają się, aby osoby zatrudnione w biurach były w stanie rozmawiać z usługobiorcami w sposób bardzo profesjonalny. Zresztą umiejętności miękkie są nawet ważniejsze niż te twarde, szczególnie jeśli weźmiemy pod lupę powszednią pracę zawodową asystentek - od ich kwalifikacji nierzadko zależy sukces w interesach.


Może zainteresują ciebie także

Organizowanie różnorodnych kwestii powiązanych z obowiązującym tematem bhp

legalizacja gaśnicy
Na podstawie: pixabay
Przepisy mówią, że gaśnica powinna być zlokalizowana w punkcie łatwo dostępnym w razie potrzeby jej zastosowania, utrzymana w dobrym stanie, również działać porządnie i efektywnie. Jedynym odstępstwem są pojazdy przewożące towary niebezpieczne. Gaśnice znajdujące się w tym pojeździe powinny być poddawane przeglądowi według wskazań wytwórcy, ale nie rzadziej niż raz do roku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.