Świat nowatorskich odkryć i obcych pojęć, świat błyskawicznych zmian. To nasz świat, przyzwyczailiśmy się do niego

Świat pojęć, zupełnie nowych terminów i już poznanych, ale stale zmieniających się trendów. Właśnie tak wygląda współczesna rzeczywistość. A przecież nie zawsze tak było. Kiedyś, gdy świat nie rozwijał się tak szybko, gdy znane nam pojęcia obowiązywały dłużej,rzeczywistość była spokojniejsza, wydarzenia nie następowały po sobie tak błyskawicznie, jak dziś.


Co to oznacza dla ludzi współczesnych? Na pewno duży spokój, jednak żadnych nowości czy rewolucji. ?

Outsourcing IT
Opracowanie: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z jednej strony mamy powody do radości, korzystając z nowych technologii czy biznesowych rozwiązań, jak service desk (-->service desk- czytaj więcej) czy outsourcing it, nasze życie wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Mamy więcej możliwości, jesteśmy dynamiczni i nowocześni. Zaraz jednak pojawia się myśl, która nas ostrzega i podpowiada, że być może trzeba z umiarem patrzeć na to wszystko. Jak najbardziej, umiar jest niezwykle potrzebny, żeby nie zwariować. Radość z posiadanych możliwości jest jak najbardziej wskazana, Jednak lepiej nie popadać w skrajny i niezachwiany optymizm.

outsourcing it - sprawdź szczeguły
Często pojawia się coś nowego, a my nawet nie jesteśmy w stanie dokładnie go poznać,gdyż zaraz jest już coś innego, lepszego, bardziej nowoczesnego.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do tego serwisu, gdyż odnajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo zajmujących Cię tematów, które są tam opisane.

To nie pozwala na normalne przeanalizowanie danego zjawiska.Podobnie jest z nadmiarem informacji. Dziennie pojawia się tak dużo newsów, że nawet jakbyśmy chcieli nie może ich wszystkich na spokojnie przerobić. Często naszej uwadze umykają nawet treści naprawdę ważne.wystarczają nam dziś informacje niewartymi uwagi, głupimi i bezwartościowymi, z których nie mamy żadnego pożytku.


Tak samo jest z definicjami, które ledwie, co poznamy, zaraz zostawiamy dla innych, które są bardziej na czasie. Warto więc skupić się na tym, co istotne, powinniśmy ustalić sobie pewne priorytety, które będą wyznaczać nam drogę do tego co ważne w życiu prywatnym i zawodowymTylko wtedy gdy wszystko sobie poukładamybędziemy mogli stwierdzić które informacje są naprawdę dla nas istotne, a które warto pominąć.

Czy dobra strona www (http://goldkram.eu/prods_oferta.htm) sprosta Twoim wymogom? Mam nadzieję, że tak. Tam również czekają na Ciebie zajmujące artykuły. Namawiam!

Z pewnością wyjdzie nam to na zdrowie oraz pomoże lepiej zorganizować sobie czas.
21-08-05 10:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.