Stosowne zapobieganie pożarom to ważna rzecz

Perfekcyjna firma? Tak naprawdę można by długo zapodawać podstawowe cechy tej firmy, w której aż chce się codziennie pracować. Najczęściej nie bardzo przepadamy za swoją pracę, wielkimi farciarzami są te osoby, które kochają to co robią na co dzień, a na dodatek nie należą do narzekającego grona osobników o kiepskich zarobkach. Jednakże pieniądze to nie jest wszystko!


szkolenie
Opracowanie: Waag Society
Na podstawie: http://www.flickr.com
W idealnej firmie wszyscy ludzie powinni poczuć się bezpiecznie. Jeśli pracownicy sądzą, że ich szef nie potrafi zapewnić podstawowych warunków, trudno przesadnie się dziwić, iż raczej nie przepadają za miejscem pracy. Nikt nie jest masochistą...

Zatem: co zaradzić jeśli firma póki co niestety nie spełnia najbardziej znaczących standardów bezpieczeństwa? Na szczęście nie można powiedzieć, że czymś najzupełniej niemożliwym jest poprawienie bezpieczeństwa, zwłaszcza, iż to się bardzo opłaca. Zainwestuj w stolarkę przeciwpożarową - I nie chodzi nawet o kwestie etyczne, zadowolenie własnego personelu, lecz również choćby kary. A wiadoma kwestia: w wielu przypadkach urzędnicy są wielce denerwujący, a więc w żadnym razie nie ma z nimi żartowania.

Np. należy chronić wszystkich przed pożarami. Ciągle ochrona ppoż (szczegóły w portalu https://mercor.com.pl/pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/%C5%9Bwietliki-sta%C5%82e/) Warszawa w zasadzie pozostawia dużo do życzenia. Niby jesteśmy od dziesięciu lat w Unii, lecz czy faktycznie przestrzegamy podstawowych praw, norm? Sytuacja szczęśliwie się poprawia, lecz nadal zagrożenie pożarowe w typowej polskiej firmie nie należy do małych. W tym momencie giga prośba do osób odpowiedzialnych w dowolnej firmie za bezpieczeństwo pracowników: być może zainwestowanie firmowego czasu i pieniędzy w szkolenia ppoż ma sens? Wiedza to coś bardzo znaczącego - w każdej dziedzinie, także w ochronie przeciwpożarowej. Kliknij w link no przynajmniej każdemu pracownikowi będzie bardzo dobrze znajoma instrukcja bezpieczeństwa pożarowego (zamów wycenę) - w sumie to powinna być podstawa. W szkołach niestety naucza się całkowitych głupot, które nigdy się do niczego nie https://www.effector.com.pl/pl/elektropolerowanie/ przydadzą. Cóż, byłoby fajnie gdyby mocniej stawiano nacisk na właśnie edukowanie mające związek z pożarami. W razie jakichś pytań dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego, warto pytać.
18-08-15 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.