Jak oferowane obecnie narzędzia udostępniane przez Google wpływają na usługi tego światowego giganta.

Współczesny świat, opierający się na internecie, wymaga naprawdę szybkiej dostępności do informacji. Z tego też powodu Google w swojej wyszukiwarce cały czas szuka nowych rozwiązań, które mogłyby pomóc w jeszcze lepszym i bardziej dopasowanym prezentowaniu wyników. Przez ostatnie lata nastąpiło szereg zmian, jakie miały za zadanie prezentację stron jak najbardziej odpowiadających oczekiwaniom poszukujących informacji. Lecz również sami użytkownicy sieci są coraz bardziej świadomi tego, jakich informacji potrzebują, i zaczynają wprowadzać coraz bardziej precyzyjne sformułowania. Jak twierdzi Google, każdego dnia około piętnastu procent wszystkich zapytań, które się pojawiają, są całkowicie nowe. A jeżeli nie są znane, to silnik wyszukiwarki w jakiś sposób musi dać sobie z nimi radę i dopasować do nich odpowiednie, wartościowe serwisy. Google w tym celu ma różnorodne mechanizmy, a w ostatnim czasie coraz chętniej używany jest RankBrain, będący formą sztucznej inteligencji. Chcesz dowiedzieć się czym jest RankBrain? Ten algorytm opracowano przed rokiem i od tego czasu zdążył już pokazać swoją wyjątkową skuteczność. Bez przerwy sprawdza on nowe hasła które pojawiają się pierwszy raz, sprowadzając je do jednostek matematycznych nazywanych wektorami. Jeżeli pojawi się określenie, jakie nie było do tej pory znane, to RankBrain przy pomocy sztucznej inteligencji wyszukuje zwroty mające podobne znaczenie i tym samym daje lepszą filtrację wyników.
RankBrain
Opracowanie: Bitterroot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Duże zmiany pojawiają się także w obszarze wyświetlania reklam dla użytkowników, a przecież to właśnie na reklamach zarabia w pierwszej kolejności wyszukiwarka. Współczesne algorytmy dopasowują w coraz lepszym stopniu treść boksów reklamowych do treści na stronie, na jakiej są one wyświetlane, lecz również do preferencji danego użytkownika. Dzięki temu kierować mu można oferty, którymi może się potencjalnie zainteresować.

Jeżeli chcesz zdobyć równie fascynujące informacje na opisywany temat, to przenieść się do portalu (https://www.drukxl.pl/poziome/580-poziomy-podziekowanie-biznesowy-szklany-3.html), który zawiera cenne wiadomości w odniesieniu do prezentowanego problemu.

W ostatnim czasie Google uruchomiło kolejną usługę w tym obszarze, czyli Customer Match.Więcej na stronie Artefakt Usługa ta polega na emisji reklam w oparciu o adresy mailowe, które pozostawili klienci w używanych przez siebie usługach Google, to znaczy wyszukiwarce, YouTube i Gmail. W chwili, gdy poszukują oni jakiś produktów czy informacji można do nich dotrzeć z reklamą, i to reklamą dopasowaną w odpowiedni sposób. Dzięki temu można tworzyć zaawansowane kampanie reklamowe, które będą skierowane do określonej grupy klientów.


Może zainteresują ciebie także

Zaplecze seo powinno okazać się być jak najlepiej przygotowane

firma - fotografijka
Opracowanie: Ministerio de Relaciones Exteriores
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo rzeczy dzieje się dzisiaj w sieci, dla ludzi jest on najważniejszym sposobem porozumiewania się z innymi oraz załatwiania przeróżnych spraw. Dlatego tak ważne okazuje się być to, by własna działalność również okazała się być w sieci, ponieważ wtenczas potencjalnym kontrahentom dużo łatwiej będzie do nas trafić.
Tego typu działania mają wiele ważnych zalet.

Interesuje Cię, co to są moje źródła (http://infinitex.pl/papier-ceramiczny/)? Jeśli tak, to należy wejść w wskazany link i pod nim przeczytasz masę interesujących treści na ten temat.

Przede wszystkim są kierowane do klientów, których się już poznało, a nie całkowicie przypadkowych osób. Dzięki temu można budować lojalność swojej marki, a równocześnie próbować zachęcić do ponownych zakupów.
20-02-26 07:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.