Zaawansowane sposoby i metody wykonywania wydruków na różnych elementach odzieży.

Od pewnego czasu coraz większym zainteresowaniem zaczęły się cieszyć różnego rodzaju nadruki na koszulkach i innych częściach odzieży. W dużym stopniu bierze się to z coraz większej dostępności drukarskich usług. Nadruki takie można nie tylko zrobić w jednej z wielu firm zajmujących się produkowaniem reklamowych gadżetów, lecz także w wielu sklepach internetowych.


Podczas zamawiania wybrać można jeden z setek czy nawet tysięcy motywów, lecz można także podesłać coś swojego. Przeważnie wykonanie zamówienia trwać będzie parę dni, po czym dostaje wykonaną odzież prosto do domu. W przypadku zamawiania pojedynczych sztuk ceny za nadruki będą dość wysokie, zupełnie odmiennie będzie się to przedstawiać przy większych zamówieniach. Klientami firm produkujących nadruki są bowiem nie
nadruk na podkoszulce
Opracowanie: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com
tylko osoby prywatne, które chcą ubrać oryginalny podkoszulek czy czapeczkę, ale także różnego rodzaju firmy. Zamawiają one odzież ze znaczkami firmowymi dla swoich pracowników, lecz również często w charakterze niewielkich reklamowych upominków.

Współcześnie popularnych jest kilka technik druku na ubraniach. Przy niewielkich firmach, skupiających się raczej na niewielkich pracach zdecydowanie najlepszą opcją będzie zakup drukarki do odzieży. Zależnie od wersji koszt takiego urządzenia waha się od kilkunastu do prawie stu tysięcy złotych, ale w tym koszcie dostaje się bardzo zaawansowane urządzenie, mogące sobie poradzić nawet z nieco większymi zamówieniami - polecane maszyny do koszulek.


Taka maszyna (dobra strona) do koszulek może być świetnym uzupełnieniem działalności, którą się prowadzi, na przykład sklepu z różnymi gadżetami czy śmiesznymi rzeczami. Przy bardziej bardziej przemysłowej produkcji w pewnym momencie może się bardziej opłacać maszyna (polecamy) do sitodruku - właściwości maszyn do sitodruku. Całkowite koszty kupna takiej maszyny są dużo wyższe, większa będzie również pracochłonność przy przygotowaniu wymaganych matryc do druku. Jednak przy dużych drukowanych seriach jednostkowy koszt odzieży okazać się może dużo mniejszy, niż przy innych metodach druku.
18-10-07 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.