Chcesz, aby Twoje maleństwo czegoś się nauczyło dzięki gierkom komputerowym? Już dzisiaj zainstaluj Kapi Hospital lub zorientuj się, które gry średniowiecze są najlepsze!

W tym momencie coraz młodsze dzieci zaczynają korzystać z komputerów, laptopów , a także smartfonów. Z jednej strony jest to dobre, bowiem szybciej się uczą przeróżnych czynności, z drugiej za to znacznie łatwiej jest się uzależnić od takich urządzeń.

pacman
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Jednakże musimy mieć świadomość tego, iż nie uda nam się z pewnością zniechęcić pociechy do używania komputera. W związku z tym już dziś winniśmy się namyślić jakie będę najodpowiedniejsze gry dla naszych potomków. Godną polecenia jest zapewne Kapi Hospital, czyli gra polegająca na konstruowaniu swojego szpitala oraz sanowaniu pacjentów. Jej naczelną wartością jest to, iż jest to gra przeglądarkowa, oznacza to, że nie trzeba jej instalować na swoim notebooku. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż nie zaśmiecamy sobie dysku oraz nie musimy się denerwować tym, iż ściągniemy przypadkowo jakiegoś trojana. Po drugie Kapi Hospital posiada przyciągający i śmieszny scenariusz, w związku z czym jest to gra nie tylko dla najmłodszych, ale dodatkowo dla pełnoletnich ludzi, jaki przez moment pragną się wcielić w role lekarzy. Po jakimś czasie możemy posiadać swój prywatny szpital, nabywać nowatorskie przyrządy oraz uzdrawiać pacjentów innowacyjnymi lekami. Jeżeli natomiast ta tematyka nas nie ciekawi dobrze jest dowiedzieć się, które gry średniowiecze są najlepsze. W szczególności dotyczą one różnych wojen oraz potyczek między wojakami. W tym przypadku mamy do doboru gry przeglądarkowe oraz standardowe gry, które trzeba zainstalować. Jeśli nie możemy się zdecydować, jaką gierkę wybrać to winniśmy się zastanowić jak bardzo rozbudowaną plansze chcielibyśmy mieć , a także jak sporo poziomów jest do osiągnięcie - .


Może zainteresują ciebie także

WNT ma możliwość nam dużo wyjaśnić o blokowaniu stron w internecie

Przeglądanie stron internetowych
Opracowanie: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
WNT wypuściło sporo książek o stronach internetowych
Kiedy mamy do czynienia z siecią, zdawać musimy sobie sprawę z tego, że nie wszelkie treści odpowiednie są dla dzieci. Dlatego również coraz częściej opiekunowie próbują się dowiedzieć jak zablokować stronę internetową, tak aby samodzielnie nie pojawiała się w okienku, lecz też aby nie załączała się wtedy, jeśli dziecko będzie jej szukało.

pad do gier
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Jest to istotne, ponieważ gry, jakie nie wymagają instalacji zwykle są dużo prostsze i nie mają pobocznych misji. Bez wątpienia gry średniowiecze będą odpowiednie dla małych i dużych, ponieważ również dorosłym przyda się powtórka z historii. Możemy być przekonani, iż nie uda nam się ograniczyć naszym dzieciom korzystanie z peceta do zera. Dlatego winniśmy się zastanowić już w tym momencie jakie gry im załączać, aby mogły się także czegoś nauczyć - trzymaj rękę na pulsie.
18-06-22 10:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.