Projektoskop - unikalny portal budowlany!

Projektoskop - ciekawy portal publikujący rady, informacje, potrzebne narzędzia oraz dane firm a więc dokładnie to, czego będziemy potrzebować gdy zaczynamy układać plany o budowie domu, poszukujemy porad związanych z wyborem projektu, dekoracji, uprawiania ogrodu lub szukamy kontaktu z ekspertami oraz innymi użytkownikami portalu.

Projektoskop posiada kilkanaście ułożonych tematycznie działów, co sprawia, że jest jednym z niewielu w kraju witryn zamieszczających kompleksowe informacje powiązane z budownictwem, wykończeniami i aranżacją wnętrz oraz przestrzeni wokół domów.Strona wyróżnia się także kilkoma funkcjonalnymi narzędziami. Najciekawszym jest graficzna wyszukiwarka projektów domów, która , co najważniejsze nie ogranicza się do tradycyjnych kryteriów wyszukiwania takich jak np. ilość kondygnacji czy wielkość powierzchni użytkowej, ale pomaga wyselekcjonować projekty o specyficznym ułożeniu pomieszczeń. Jeśli chcemy by np. kuchnia sąsiadowała z salonem w okna gabinetu wychodziły na południe - nic prostszego. Wystarczy na mini mapie domu zaznaczyć odpowiedni rozkład pomieszczeń, a błyskawicznie wyświetli się dokładna lista projektów idealnie odpowiadających naszym oczekiwaniom.

Unikalne projekty budowlane stanowią jedna z najchętniej wyświetlanych kategorii. Bardzo dużą popularnością cieszą się także liczne artykuły i poradniki koncentrujące się wokół tematów takich jak: poszczególne etapy budowy domów, prace związane z pielęgnacją ogrodu, elementy usytuowane wokół domu (basen, taras), materiały i instalacje a także instruktażowe filmy takie jak np.powstrzymywanie uciekającej przez ściany energii lub testy drzwi antywłamaniowych.

Dodatkowo w Strefie fachowca i w dziale Prawo Budowlane dostępne są szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje o rynku, normach budowlanych i przepisach prawnych. W tym miejscu umieszczone są także wzory gotowych pism i umów, których z pewnością będziemy potrzebować w trakcie budowy naszego domu.

Projektoskop przygotował również dodatkowy dział dla wszystkich internautów lubiących spędzać czas w ogrodzie oraz chcących dowiedzieć się więcej w temacie jego pielęgnacji. Katalog roślin, dział dotyczący ich ochrony, terminarz prac w ogrodzie oraz publikacje związane z aranżacją i pielęgnacją zieleni to wiodące kategorie w których zamieszczane są porady ekspertów i przydatne informacje.

Wszystkie osoby, rozpoczynające budowę domu, wybierające projekt, poszukujące informacji o branży budowlanej, chcące poczytać o tematach związanych z wykończeniem wnętrz i pielęgnacją ogrodu lub chcące podyskutować na forum zapraszamy na stronę
18-07-12 10:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.