Co ciekawego zaproponować może w ostatnim czasie rynek komputerowych gier

Co roku na rynku komputerowych gier ukazuje się spora ilość nowych tytułów, z których każdy ma chęci na to, aby zostać szlagierem. Lecz w rzeczywistości udaje się to niedużej ilości gier, a tak naprawdę to gracze będą decydować o tym, które z nich zostaną hitami. Często producenci inwestują bardzo duże pieniądze w nowe silniki graficzne, zatrudniają potężne zespoły programistów, a i tak w końcowym rozrachunku okazuje się, że nic z tego nie wyszło, bo grze nie udało się pozyskać uznania graczy.

gry video
A czasami będzie całkowicie odwrotnie, nikomu nie znany wcześniej tytuł zostaje wielkim przebojem, w który będą grać dziesiątki milionów graczy z całego świata. Tak właśnie było z ogromnie popularną serią Angry Birds, jaką wiele uważa za najbardziej popularną dotychczas wyprodukowaną grę. Gra nie tylko się doczekała wielu różnych wersji, ale również nawet filmu. Szacuje się, że w gry tej serii co miesiąc gra 60 milionów graczy, a wszystkich instalacji zanotowano już około dwóch miliardów.

Jedną z następnych wcieleń zabawnych ptaków jest angry birds stella pop, typowa gra zręcznościowo-logiczna. Opiera się ona na wykorzystywanym już dawno pomyśle z bąbelkami, które po trafieniu w taki sam kolor są usuwane z planszy przy jednoczesnym zwolnieniu miejsca. O ile sam pomysł nie jest najnowszy, to oprawa graficzna może zachwycić nawet najwybredniejszych wielbicieli gier komputerowych, dodatkowo producenci dorzucili parę ciekawostek które znacznie zwiększają samą akcję.

Także dobre opinie ma wydana całkiem niedawno gra platformowa trine 3: the artifacts of power. Gra będzie z jednej strony wymagać dużej zręczności operowania klawiaturą, ale jednocześnie wymaga dużej dawki myślenia.

Podczas zabawy należy pokonywać różne przeszkody, omijać pułapki i walczyć z wrogami, a poza tym tego do rozwiązania będzie wiele nietypowych zagadek. Bardzo ciekawie prezentują się graficzne możliwości tej gry.

Dochodzisz do wniosku, że dobrze byłoby powiększyć swoją wiedzę na opisywany tu problem? Wejdź zatem na ten link oraz przeczytaj więcej pomocnych wskazówek (http://www.dominikkania.pl/oferta/).

Gra została wydana w pełnym 3D, dzięki czemu nie tylko jest niezwykle grywalna, lecz również bardzo atrakcyjna pod względem możliwości graficznych.
22-07-05 12:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.