Co ciekawego zaproponować może w ostatnim czasie rynek komputerowych gier

Co roku na rynku komputerowych gier ukazuje się spora ilość nowych tytułów, z których każdy ma chęci na to, aby zostać szlagierem. Lecz w rzeczywistości udaje się to niedużej ilości gier, a tak naprawdę to gracze będą decydować o tym, które z nich zostaną hitami. Często producenci inwestują bardzo duże pieniądze w nowe silniki graficzne, zatrudniają potężne zespoły programistów, a i tak w końcowym rozrachunku okazuje się, że nic z tego nie wyszło, bo grze nie udało się pozyskać uznania graczy.

gry video
A czasami będzie całkowicie odwrotnie, nikomu nie znany wcześniej tytuł zostaje wielkim przebojem, w który będą grać dziesiątki milionów graczy z całego świata. Tak właśnie było z ogromnie popularną serią Angry Birds, jaką wiele uważa za najbardziej popularną dotychczas wyprodukowaną grę. Gra nie tylko się doczekała wielu różnych wersji, ale również nawet filmu. Szacuje się, że w gry tej serii co miesiąc gra 60 milionów graczy, a wszystkich instalacji zanotowano już około dwóch miliardów.

Jedną z następnych wcieleń zabawnych ptaków jest angry birds stella pop, typowa gra zręcznościowo-logiczna. Opiera się ona na wykorzystywanym już dawno pomyśle z bąbelkami, które po trafieniu w taki sam kolor są usuwane z planszy przy jednoczesnym zwolnieniu miejsca. O ile sam pomysł nie jest najnowszy, to oprawa graficzna może zachwycić nawet najwybredniejszych wielbicieli gier komputerowych, dodatkowo producenci dorzucili parę ciekawostek które znacznie zwiększają samą akcję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.