Wspaniały spoczynek w Jantarze

Jantar to od lat z chęcią odwiedzana miejscowość wypoczynkowa położona nad Bałtykiem. Jej interesujące położenie, w bezpośredniej bliskości drzew, Żuław Wiślanych , jak również Bałtyku, sprawia że ma wyjątkowo właściwe warunki do sportów wodnych i bardzo przyjemny mikroklimat.

Cenią ją także wędkarze. Nazwa tej uroczej wsi nie jest zupełnie przypadkowa – jantar, tj. bursztyn, nawiązuje do dawnego szlaku bursztynowego. Do tej pory latem urządzane są zawody w poławianiu bursztynu znane na całej kuli ziemskiej.
Morze, plaża
Opracowanie: Maciej Kasprzyk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lokalna baza turystyczna przeżywa teraz swój powrót, ponieważ sporo ludzi uważa, iż w miejsce zachwycać się wyłącznie odmiennymi państwami, warto również ujrzeć polskie atrakcje. Bałtyk jest odwiedzany nie jedynie przez polskich turystów, ale także przez Słowaków i Niemców. Z tych powodów Jantar wyróżnia się znakomicie rozwiniętą bazą noclegową, z czego chętnie korzystają turyści szukając miłego miejsca na letni sezon <- czytaj więcej w tym temacie> Znakomicie wiedzą o tym osoby użyczające turystom domki i pokoje, dlatego w internecie da się odnaleźć sporo ciekawych ofert. Kwatery Jantar to użyteczna fraza, która pomoże w odnalezieniu przyjemnego lokum na urlop, cieszącego się wysokim standardem oraz ładnym wyglądem.

Może zainteresują ciebie także

Urlop nad Bałtykiem, co trzeba wiedzieć przed wyjazdem.

Molo nad Bałtykiem
Opracowanie: Robert Haandrikman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy chcielibyśmy pojechać na urlop, to musimy wziąć pod rozwagę nasz Bałtyk. To cudowne miejsce na spędzenie wakacji. Jest wiele miejscowości nadmorskich, które kuszą nie tylko odległością od morza, ale też wieloma innymi atrakcjami.


Dobrze wiedzieć, iż w czasie szukania wspaniałej kwatery Jantar będzie strzałem w dziesiątkę, gdy poszukiwane są raczej atrakcje typowe dla drobnych miejscowości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.