Gazetki promocyjne jako główny punkt łączności marketingowej sieci hipermarketów z kupującymi.

Gazetki promocyjne to druk służący celom informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechnienia o objętości odpowiadającej wielokrotności 4, 8 i 16 stron. Nabywca gazetki ma możliwość kilkukrotnego korzystania z gazetki promocyjnej a w relacjach z nadawcą ma prawo powoływać się na informacje, które są w niej zawarte. Gazetki promocyjne zapełnione są towarami różnorodnych marek mnóstwa producentów.
Zawiera ona konieczne dane o działalności sklepu. Gazetki promocyjne różnorakich drogerii maja szeroką ofertę artykułów kosmetycznych, przemysłowych, pielęgnacyjnych oraz perfum. Gazetki i oferty promocyjne proponują dobre kosmetyki w bardzo dobrych, rabatowych cenach. Pojawiają się w nich także kosmetyki przeznaczone do koloryzacji i pielęgnowania włosów oraz drobna biżuteria.

ulotki z supermarketu
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gazetki promocyjne głównie drukowane są raz w miesiącu ale zdarzają się też wydawnictwa dwutygodniowe. Oprócz promocji pokazanych w gazetkach, sklepy proponują też promocje na kosmetyki i rzeczy wykorzystywane w makijażu. Jest to oferta, która nie pojawia się w gazetkach promocyjnych. W gazetkach promocyjnych nie raz znajdujemy też kupony rabatowe. uzbierane punkty zamieniać można na prezenty, kupony rabatowe czy po prostu płacić nimi za zakupy. Poza tym można odnaleźć interesujące wywiady przeprowadzane z gwiazdami, inspiracje modowe, główne trendy w makijażu, ciekawe porady i nowinki kosmetyczne.
Nośnik ten prócz danych o promocjach jest też sposobem przekazywania głównych informacji takich jak dane adresowe, czas otwarcia, możliwość płatności kartami płatniczymi, możliwość obrania formy płatności ratalnej czy choćby adres strony internetowej.

Z pewnością interesują Cię inne newsy. Z chęcią zapraszamy Cię do naszego kolejnego tekstu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Trzeba jedynie wejść w link.

Elementy te są standardowymi wiadomościami gazetek przez co są ogromnym źródłem bardzo ważnych informacji.

Gazetka promocyjna to w pewnym sensie reklama prasowa.

Czy nasz tekst zdaje się być intrygujący? Masz ochotę poznać sporo informacji na zbliżony temat? Więc idź tu (https://www.houseofskills.pl/pl/29,alfabetycznie.html) i przeczytaj kolejny wątek.

Za jej pośrednictwem dać można bardziej szczegółowe wzmianki o produkcie niż przez telewizję i radio. Przede wszystkim jednak, w zależności od telewizji, prasa ma możliwość bardziej wybiórczego docierania z reklamą do wybranych segmentów publiczności: kobiet, pasjonatów, posiadaczy autobusów czy psiaków, różnego rodzaju profesjonalistów itp. Gazetki, ze względu na częstotliwość pokazywania się, są dobrym środkiem przekazania reklamy wtedy, gdy decyduje aktualność, a więc w wypadku promocji. Np. już są święta, więc popularne wyszukiwania to .

Podsumowując, zadania gazetki promocyjnej w strategii komunikacyjnej, mogą one budować wizerunek hipermarketu a nawet generować obrót handlowy.
19-04-12 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.