Imprezy integracyjne – jak je zaplanować, by były interesujące, a jednocześnie naprawdę zintegrowały pracowników?

Firmy dzisiaj coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że pracownicy są dla nich istotnym kapitałem, dlatego duże znaczenie posiada nie tylko rekrutacja świetnych specjalistów, ale również zapewnianie pracownikom zadowalających warunków. W dodatku, istotna jest możliwie jak najszybsza integracja zespołu.

kliknij tutaj
Opracowanie: Staffan Enbom
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlaczego? Z reguły przez wzgląd na fakt, że w zgranym zespole ludzie osiągają dużo lepsze wyniki, a przepływ informacji jest zauważalnie sprawniejszy, gdyż pracownicy nie wstydzą się ze sobą rozmawiać i nie ma dużych barier komunikacyjnych. Nie można się wobec tego dziwić, że rożnego rodzaju imprezy integracyjne nie należą dzisiaj do rzadkości. Jak je zaplanować, aby naprawdę miały one szansę zintegrować pracowników?

Co najważniejsze, istotne znaczenie ma wybranie stosownego miejsca. Świetnym pomysłem są między innymi firmowe integracyjne imprezy w stadninie koniw stadninie koni Iskra. Stadnina zapewnia kontakt ze zwierzętami, co jest ogromną atrakcją dla większości osób. Na dodatek, z reguły stadniny mieszczą się za miastem, wobec czego pracownicy mogą jednocześnie odpocząć, w szczególności jeżeli jest to weekendowy wyjazd integracyjny. Wybór miejsca powinien być też podyktowany wielkością imprezy oraz czasem jej trwania. Jeżeli impreza ma być kontynuowana kolejnego dnia, trzeba zadbać o nocleg dla pracowników. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem mogą być hotele, które dysponują nie tylko salami bankietowymi, ale także wygodnymi pokojami.


Może zainteresują ciebie także

Niepowtarzalne atrakcje na imprezy firmowe które bywają w zasięgu ręki.

gra w piłkarzyki
Opracowanie: Victor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pracujemy po kilka godzin w ciągu dnia, w tygodniu wychodzi ich już parędziesiąt nie mówiąc o miesiącu. W miesiącu przeznaczamy koło dwieście godzin w pracy. Jak wiadomo na dłuższy czas bywa to nudzące i jesteśmy zmuszeni co jakiś czas zrobić sobie jakąś pauzę. Kiedy pracujemy w pewnej firmie po paru miesiącach obcowania się z tymi samymi osobami stajemy się z nimi zżyci. Co za tym idzie, dość częstsze zebrania po pracy a także umawianie się na jakikolwiek wyjazd poza miasto.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.