Sterylizator parowy i myjnia - dezynfektor - praktyczne maszyny do sprawnego polerowania

Sterylizatory parowe to niesłychanie użyteczne maszyny ofiarowane do profesjonalnego oraz skutecznego czyszczenia narzędzi chirurgicznych, naczyń metalowych, tworzyw sztucznych, bielizny operacyjnej itp. Po pierwsze wykorzystuje się je w szpitalach, aptekach, laboratoriach bądź gabinetach medycznych. Sprzęt medyczny i medyczne przyrządy zawsze muszą być sterylne, wobec tego tak ważne jest ich fachowe wyczyszczenie i oczyszczenie.

Sterylizator
Opracowanie: YUCHIA CHUNG
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście nie wszystkie akcesoria medyczne są wielorazowe, w wypadku tych jednokrotnych (na przykład igły) po użyciu potrzebnie należy je wyrzucić. Niemniej każde inne można odpowiednio odkazić i wykorzystywać drugi raz. Są one dostępne w różnych rodzajach, chociaż wszelkie użytkują do sterylizacji parę wodną.

Może zainteresują ciebie także

Zareklamuj swoją firmę, aby szybko zyskać klientów

reklama
Opracowanie: Sarah Stierch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy masz firmę z pewnością zależy ci na tym, by zareklamować swoje produkty czy też usługi w taki sposób, by klienci chętnie decydowali się na współpracę. Rodzajów reklamy jest wiele, wiążą się one również z różnymi kosztami. Szukając dobrych sposobów na reklamę firmy, dobrze jest początkowo obliczyć ile pieniędzy możemy przeznaczyć na ten cel.


Bardziej nowomodne sterylizatory nieraz posiadają także wspierające opcje, takie jak przykładowo program do sterylizacji płynów infuzyjnych, pożywek mikrobiologicznych czy też sterylizacji posiewów . Dzięki temu wolno je stosować także w przemyśle kosmetycznym oraz farmaceutycznym. www.znam.swidnica.pl/produkty/akcesoria.html http://znam.swidnica.pl/produkty/myjnie_automatyczne.html
Myjnia dezynfektor odgrywa analogiczną rolę co stabilizatory. Również jest oddana do sterylizacji rozlicznych narzędzi laboratoryjnych i medycznych. Znajduje wykorzystanie w szpitalach, ośrodkach zdrowia, domach opieki dla ludzi przewlekle chorych albo innych gabinetach, w których potrzebne jest urządzenie sterylizujące o małych wymiarach. Przeznaczony jest do mycia takich rzeczy, jak na przykład miski, wiadra, baseny, kaczki szpitalne i dużo innych.

To bardzo praktyczne i przydatne urządzenie, które pozwala na gruntowne wyczyszczenie oraz dezynfekcję towarów powtórnego użycia. Szpitale, gabinety lekarskie i inne ośrodki bezsprzecznie powinny zaopatrzyć się w myjnię - dezynfektor . Do tego pożądane byłoby również zakupić specjalną suszarkę, która służy do suszenia narzędzi oraz naczyń chirurgicznych/laboratoryjnych ponownego użytku.
18-06-22 10:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.