Jakie zmiany nastąpiły w ostatnim czasie na rynku IT, jak wygląda zapotrzebowanie na doświadczonych pracowników.

Od kilku lat rynek informatyki jest jednym z najszybciej rozwijających się, nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Nowoczesne technologie są coraz częściej powszechnie wykorzystywane, a do ich obsługiwania potrzebne są ogromne ilości specjalistów. Już teraz ocenia się, że w Polsce może brakować kilkadziesiąt tysięcy specjalistów od informatyki, a z czasem problemy będą się powiększać.
Chłopak przy komputerze
Opracowanie: LibreCon Bilbao
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wprawdzie większość uczelni posiada już w programie studia informatyczne, lecz w dalszym ciągu nie jest to dużo, bo wolnych etatów jest dużo więcej, niż młodych ludzi, którzy się uczą. A specjalistów będzie brakować nawet pomimo doskonałych zarobków, jakie są dostępne w IT.

Zainteresował Cię tytuł tego materiału? Koniecznie spójrz na treść (http://magross.pl/kluber/synthesin-pdl-250-01/), tam są jeszcze bardziej interesujące rzeczy, naprawdę dobrze to przeczytać.

Nawet zupełnie niedoświadczeni analitycy lub programiści liczą na zarobki rzędu kilku tysięcy złotych, a ludzie z dużym doświadczeniem i specjalizacją mogą zarobić nawet kilka razy więcej. Oczywiście dużo zależy to od miasta, w którym ma się pracę, na wysokie zarobki liczyć mogą mieszkańcy Krakowa, Wrocławia czy Warszawy.

Może zainteresują ciebie także

Na jakich zasadach bazują programy lojalnościowe?

karta lojalnościowa
Opracowanie: Alper Çuğun
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozwiązania promocyjne wprowadzane stale przez specjalistów w tym zakresie dają najlepsze rezultaty. Klienci doceniają to, jakie możliwości gwarantuje im dzisiaj lubiana i popularna wśród nich marka. Propozycje to szereg zróżnicowanych rozwiązań, co mają na celu wprowadzenie jak najniższych stawek za korzystanie z dodatkowych, wprowadzonych na nowo usług. Produkty obejmuje obsługa programów lojalnościowych, która znacząco zbliża klienta oraz producenta do siebie.


Obecnie informatyka jest tak rozbudowaną dziedziną, że najróżniejszych specjalizacji jest w niej co najmniej kilkadziesiąt, a bez przerwy rodzą się kolejne.

Zainteresował Cię prezentowany tekst? Jeżeli tak, to użyj strony (https://it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-mobilnych/flutter/), żeby przeczytać większą ilość zbliżonych wiadomości. Bez obaw kliknij zatem tutaj.

Jeszcze do niedawna programista był programistą, obecnie najróżniejszych języków i środowisk programowania jest tak dużo, że praktycznie nie będzie możliwe, żeby je wszystkie poznać. Tak więc programista java poznań rzadko kiedy będzie umiał kodować w technologiach internetowych, czy przykładowo w środowiskach okienkowych. Osoby zajmujące się pisaniem w języku SQL także nazywa się potocznie programistami, chociaż zajmują się oni obsługą baz danych. Sprawdź więcej ofert: stanowisko programisty java.


Karta microSD
Opracowanie: masatsu
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz większą rolę na współczesnym informatycznym rynku odgrywają konsultanci i analitycy. Analitycy mają za zadanie przełożyć biznesowe wymagania na model funkcjonalny, jaki następnie być może zaprojektowany, napisany i uruchomiony. A za wdrożenia z kolei odpowiedzialni są konsultanci, jakich podstawowym zadaniem jest skonfigurowanie danego oprogramowania i jego dopasowanie do oczekiwań klientów, którzy je kupili.
21-09-06 08:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.