Znudzony codziennością? Idź do escape roomu

Znudziłeś się życiem? Nie wiesz już co jeszcze mógłbyś w życiu wykonać, żeby zyskać chęci do chociażby porannego wstawania z łóżka? Ten artykuł może cię zainteresować. Z tego powodu czytaj dalej.


Znudzenie życiem przychodzi wtedy gdy codzienność nie przynosi żadnych zmian, z tego powodu ty możesz załamać się nerwowo, albo wpaść w znużenie.


pokóje zagadek warszawa


Łódź


Może zainteresują ciebie także

Tworzenie stron internetowych może stać się niesamowitą zabawą

dj
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy prowadzimy naszą działalność, to powinniśmy okazać się być pewni, że klienci znajdą nas w internecie, a co się z tym łączy, że wyszukają też najistotniejsze o nas wiadomości.


jezioro
Opracowanie: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com


Uważamy, że cierpisz na brak stresu w swoim życiu. Stres najczęściej jest następstwem nadmiaru obowiązków, ale jego brak może być równie śmiercionośny. Paradoksalnie to w wielkich aglomeracjach ludzie dużo częściej popadają w takowy stan. Jeśli brakuje ci przeżyć, które mogłyby oderwać cię od codzienności, zachęcamy cię do zgromadzenia kilku przyjaciół i wybrania się do pokoju zagadek. Pokóje zagadek Warszawa posiada w dużej ilości, zatem jest w czym przebierać. My namawiamy do odwiedzenia najstarszego gabinetu na warszawskim Żoliborzu. Z jakiego powodu właściwie ten konkretny salon? Zobaczysz tam ze swymi przyjaciółmi aż dziewięć różnych tematycznie pokojów zagadek. Z każdego musicie się wydostać w okresie 1 godziny, nie więcej. Opiszemy jak prezentuje się jeden z najczęściej odwiedzanych pokoi. Udekorowany jest on w stylistyce domu wiedźmy. Na klepisku stoi ogromny metalowy kocioł, w którym buzuje jakaś przedziwna zupa o nieprzyjemnym dla nozdrzy odorze. Bez obaw, pomieszczenie jest klimatyzowane. Po bokach pokoju stoją wykonane z drewna meble, między innymi: sporych rozmiarów regał - nasza strona - z niewiadomego pochodzenia artykułami, przypuszczalnie używanymi do warzenia wywarów magicznych, niedaleko stoi stół zielarski z ogromną ilością ziół powiązanych w pęki na nim i pod nim leżących, ostatnia jest pięknie zdobiona szafa, do której otwarcia potrzeba klucza. Uwagę zwraca rysunek na ścianie, od jakiego calutka historia się rozpoczęła.


Jeżeli chcesz doznać mega wrażeń to Escaperoom Warszawa jest twoim celem.


Niestety, nie możemy powiedzieć ci więcej rzeczy na temat tego pomieszczenia. By się przekonać jaką tajemnicę ukrywa zmuszony jesteś pójść do niego razem ze znajomymi. Uwierz nam, naprawdę warto!
18-07-11 20:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.