Z reguły użytkowane dystrybutory

Z reguły wykorzystywane dystrybutory do paliwa to te, jakie nabywca obsługuje osobiście. Główny stopień ogranicza się do nalania benzyny do wielkości żądanej i ręczne wyłączenie pistoletu po osiągnięciu odpowiedniej wielkości litrów, lub kwoty do zapłaty.

Drugi stopień zapewnia ustawienie na klawiaturze ilości litrów, albo kwoty, po osiągnięciu której pistolet się wyłączy.
paliwo
Na podstawie: pixabay
Trzeci stopień samoobsługi polega na złączeniu dystrybutora z wpłatomatem, i tym samym usuwa konieczność skasowania zapłat przez personel. Dystrybutory paliwa (więcej: INDUSTRY Diesel&Oil) to zasadnicze i najbardziej złożone urządzenie na stacji paliw. Ich miara jest zależna od charakteru i zakresów stacji. Najnowsze dystrybutory dzięki przeznaczeniu systemu odsysania par paliw są przyjazne dla otoczenia naturalnego. Dodatkowo spełniają one każde bieżące przepisy dotyczące emisji oparów zapewniając gwarancję bezpieczeństwa ekologicznego. Pistolet do paliwa to nieodzowne urządzenie na każdej stacji, zobacz: pistolet do paliwa. Wyposażony jest on w dźwignię umożliwiającą blokadę spustu na jednej z trzech pozycji. Dzięki automatycznemu zaworowi bezpieczeństwa nalewanie paliwa zostaje automatycznie wstrzymane z momentem dopełnienia zbiornika, upadku pistoletu, oraz w wypadku postawienia, lub łapania pistoletu wylewką do góry.


Może zainteresują ciebie także

Bramy garażowe – nowe technologie na pomoc w poszanowaniu powerzchni naszego garażu.

bramy segmentowe hormann
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: AWBUD Wyroby Betonowe
Garaże, to niezwykle często, nieodłączne elementy obecnie budowanych domów. Kiedyś, gdy auta były mniej osiągalne, nie potrzebowano miejsca do ich osłony. Teraz, każda rodzina ma auto, jeśli nawet nie dwa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.