Z reguły użytkowane dystrybutory

Z reguły wykorzystywane dystrybutory do paliwa to te, jakie nabywca obsługuje osobiście. Główny stopień ogranicza się do nalania benzyny do wielkości żądanej i ręczne wyłączenie pistoletu po osiągnięciu odpowiedniej wielkości litrów, lub kwoty do zapłaty.

Drugi stopień zapewnia ustawienie na klawiaturze ilości litrów, albo kwoty, po osiągnięciu której pistolet się wyłączy.
paliwo
Na podstawie: pixabay
Trzeci stopień samoobsługi polega na złączeniu dystrybutora z wpłatomatem, i tym samym usuwa konieczność skasowania zapłat przez personel. Dystrybutory paliwa (więcej: INDUSTRY Diesel&Oil) to zasadnicze i najbardziej złożone urządzenie na stacji paliw. Ich miara jest zależna od charakteru i zakresów stacji. Najnowsze dystrybutory dzięki przeznaczeniu systemu odsysania par paliw są przyjazne dla otoczenia naturalnego. Dodatkowo spełniają one każde bieżące przepisy dotyczące emisji oparów zapewniając gwarancję bezpieczeństwa ekologicznego. Pistolet do paliwa to nieodzowne urządzenie na każdej stacji, zobacz: pistolet do paliwa. Wyposażony jest on w dźwignię umożliwiającą blokadę spustu na jednej z trzech pozycji. Dzięki automatycznemu zaworowi bezpieczeństwa nalewanie paliwa zostaje automatycznie wstrzymane z momentem dopełnienia zbiornika, upadku pistoletu, oraz w wypadku postawienia, lub łapania pistoletu wylewką do góry.


Może zainteresują ciebie także

Trzeba obejrzeć profil Solid Security

Firma ochroniarska
Dzięki przedsiębiorstwom ochroniarskim możemy czuć się bezpieczniej
Nie ma osoby, która nie spotkałaby się z ochroniarzami. Spotykamy ich w marketach, w biurach, czasem także strzegą naszego własnego domu, bo chcemy mieć gwarancję, że nikt niepowołany nie będzie próbował się do niego dostać. Pracownicy takiego zakładu budzą w nas miłe uczucia i poczucie bezpieczeństwa, gdyż wiemy, że oni mają doświadczenie jak trzeba się zachować w groźnej sytuacji oraz że umieją się właściwie obronić.

W zależności od gatunku dystrybutora pistolet wyekwipowany jest w odpowiedni model uchwytu, umożliwiający łatwe odwieszanie i zamykanie pistoletu w kieszeni.
paliwo
Opracowanie: OER Training
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przepływomierz zezwala na otrzymanie niezwykle skrupulatnych pomiarów zużycia i spalania paliwa. Koszt samego przepływomierza i jego montażu jest spory, jednakże jest to najdokładniejsza metoda pomiaru. Pozwala na niezwykle szczegółowe rozliczanie zużytkowania. Licznik przepływu paliwa nie może być zamontowany przy każdym rodzaju silnika i systemu paliwowego. Warto sprawdzić: INDUSTRY Diesel&Oil. Dobrą metodą jest pomiar za pomocą przepływomierza w połączeniu z danymi z pływaka, bądź sondy, uzyskuje się dokładne zestawienia zużycia i zasadniczą informację o tankowaniach i możliwych deficytach, lub kradzieży paliwa. Licznik na podsumowaniu wskaże dokładne niedostatki, a pływak położenie, gdzie wystąpiły niepoprawności.
17-08-09 07:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.