Bramy garażowe – nowe technologie na pomoc w poszanowaniu powerzchni naszego garażu.

Garaże, to bardzo często, nierozerwalne części współczesnych domów. Kiedyś, gdy auta bywały słabiej osiągalne, nie potrzebowano miejsca do ich przechowywania. Obecnie, praktycznie każda rodzina ma samochód, jeżeli nawet nie dwa.


Garaż to idealne pomieszczenie dla auta. Dzięki temu, auto latem się nie nagrzewa, a porą zimową nie musimy zeskrobywać zmarzliny z szyb czy ściągać nagromadzonego śniegu. To również ochrona przed kradzieżą czy zarysowaniem zewnętrznym, spowodowanym przez osoby trzecie. Z tego powodu, tak dużo osób inwestuje w budowę garażu. Dodatkowo, co bardziej zapaleni amatorzy motoryzacji, mogą pokusić się o stworzenie w garażu prawdziwego warsztatu - zdecydowanie więcej na


bramy garażowe uchylne
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: AWBUD Wyroby Betonowe
Każdy garaż należy wykończyć dobrą bramą. Są osiągalne ich zróżnicowane typy, nie myśląc już o kolorystyce albo tworzywach, z których są tworzone. Najbardziej polecane są takie bramy, jakie nie odejmują nam miejsc, w jakich można coś położyć. Bramy garażowe uchylne, składają się pod sufit, tak samo jak bramy (nowa oferta - bramy-drewniane.pl/pl/kontakt/) segmentowe Hormann. Takiego rodzaju bramy są najbardziej polecane także dlatego, że możemy je zamontować na pilota, albo na otwieranie ręczne.


Bramy segmentowe Hormann chwali się bardzo bezpiecznym zamknięciem antywłamaniowym. W dodatku nie potrzebują komplementarnych wysięgników jak bramy (bramy świdnica) garażowe uchylne. Jednak, każde bramy Hormann mają możliwość nabycia także bardzo ciekawego rozwiązania. Dzięki niemu, nawet przebywając w domu, jesteśmy w stanie dowiedzieć się czy zatrzasnęliśmy bramę od garażu, a jeżeli nie, to można to uczynić bez wychodzenia z domu. Przy takim systemie, każda brama garażowa będzie właściwie ochraniać nasz samochód - przejdź do wątku o uchylnych bramach garażowych.


Warto przed postawieniem garażu porozglądać się za najnowszymi, oferowanymi na rynku systemami bram. To nie jest element, którego cena powinna mieć dużą istotność. W końcu, dla niektórych z nas, samochód to także źródło dochodu. Jego bezpieczeństwo musi mieć największe znaczenie - garaż.
18-07-11 16:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.