Telebimy świetnym pomysłem na udaną reklamę w mieście

Niemal codziennie spotykamy się z reklamą, niemalże nie ma możliwości, ażeby cokolwiek dzisiaj sprzedać, żeby w jakiś sposób zaistnieć na rynku bez wplatania w naszą działalność jakiejś formy promocji. Reklama to medium, z jakim spotykamy się niemal na każdym kroku. Całe zestawy reklam wyświetlane są w telewizji a słuchając audycji radiowych również możemy natrafić na bloki reklamowe. Niemniej to nie jedyne miejsca, gdzie puszczane są reklamy, albowiem odnajdziemy je również w czasopismach, gdzie umieszczane są w różnych formach a także pod różną postacią.

telebimy nocą
Opracowanie: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com
Czasem są to barwne gazetki z całymi stronami zapełnionymi reklamą różnych sieci lub towarów. Czasami reklamy są nierozerwalną częścią gazety, jak to jest w wypadku różnych gazet komputerowych, w których załączane są reklamy nowych podzespołów czy innych urządzeń multimedialnych, na przykład drukarki, skanery czy innego rodzaju sprzęt. Jest to o tyle wskazane, że dzięki tego rodzaju reklamom można rozeznać się w nowościach i w przypadku, gdy planujemy coś kupić, to od razu możemy zestawić sobie ceny jak również zdecydować się na to, co nas ciekawi oraz jest nam naprawdę niezbędne.

Może zainteresują ciebie także

W jaki sposób funkcjonuje telebim Wrocław tesco ma szansę nam zaprezentować

telebimy
Opracowanie: Matthias Mueller
Na podstawie: http://www.flickr.com
W jakim miejscu pragniemy wyświetlić naszą reklamę? Jeśli decydujemy się na to, że pragniemy z naszą reklamą wyjść na ulicę, że pragniemy ją zainstalować w taki sposób, aby była zauważana przez jak największe grupy ludzi, to musimy się namyślić, czy powinna okazać się ulokowana na billboardzie, gdzie wszystko jest stałe, czy jednakże pragniemy, żeby była wyświetlana na telebimie, gdzie możemy decydować o kolorach, wielkości czcionki, ale także zmienianiu co jakiś czas treści naszej reklamy?


Z reklamą możemy zetknąć się także w momencie, kiedy jedziemy pojazdem, albowiem na poboczach też niekiedy zamieszczane są reklamy o różnej treści oraz formie. Często są to informacje związane z jakimiś ośrodkami bądź motelami, które możemy spotkać na danej trasie, lecz naturalnie ich treść może być diametralnie różna, od reklam z artykułami samochodowymi, po te informujące o tym, w którym miejscu są promocje na samochody i motocykle.

telebimy w mieście
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Indywidualnie także możemy w każdej chwili kupić ową reklamę. Co więcej, u operatora kierującego tymi telebimami, możemy samemu zdecydować się na miasto, w jakim miejscu zostanie zainstalowany nasz telebim a nawet ulicę, przy jakiej ma stanąć, przykładowo telebim sopot 3 maja - zobacz zdjęcia. Jak możemy spostrzec, jest sporo typów reklamy. Wskazane są już nie tylko reklamy telewizyjne albo radiowe. Zawsze z naszą ofertą możemy promować się też na telebimach, instalowanych już w całym Polski, bez względu na to, czy to telebim bolesławiec zgorzelecka, od Medas-Medai,bądź jakieś inne miasto albo droga.
18-02-05 09:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.