Gry online, czy gracze mają z czego wybrać?

Coraz częściej zwolennicy gier komputerowych zamiast nabywać kosztowne gry w sklepach, korzystają z ogólnodostępnych, a co istotne, darmowych gier internetowych.
Jednym z najczęściej wybieranych gatunków gier są gry zręcznościowe. W tzw zręcznościówkach najważniejsze jest szybkie działanie i wartka akcja. Tutaj nie ma czasu na rozwiązywanie zagadek, jak w grach logicznych – trzeba działać odruchowo!

Sprawdź więcej tu
Sporo rodziców uskarża się, iż ich dzieci spędzają długie godziny na nierozsądnym marnowaniu czasu przed laptopem. Powinniśmy wiedzieć jednak, iż można również spotkać gry które stymulują rozwój wyobraźni, analitycznego myślenia czy zdolność podejmowania szybkich, acz trafnych decyzji.

Może zainteresują ciebie także

GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com
W regularnym zabieganiu, zadaniach oraz kłopotach szukamy niezobowiązującej zabawy, która pozwoli na chwilę odsapnąć. Świetnie, jeżeli w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo potrenować naszą kreatywność i wyobraźnię.


Taką grą, godną uwagi jest Forge of Empires. Gra, jak na przystało na przyzwoitą strategię, gwarantuje sporo wariantów rozwoju osady, która z upływem czasu staje się wielkim królestwem . Gry strategiczne wprowadzają gracza w świat z ekranu, natomiast ten, musi rozwiązać niełatwe zagadki. Skąd brane są pomysły na fabułę takich gier? Na ogół z filmów oraz książek, w związku z czym gracz ma szansę poznania historii oraz świata w którym przyszło mu budować imperium. Czasami gry logiczne mają ograniczenia czasowe, właśnie po to, żeby gracz nie tylko logicznie myślał, ale robił to w dobrym czasie.

Chłopcy i mężczyźni lubują się w grach samochodowych. Gry wyścigi powodują, że każdy gracz może poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy i przybliżyć sobie wrażenia jakie nie są obce kierowcom wyścigowym biorącym udział w słynnych wyścigach. Internet daje nam w tej dziedzinie naprawdę dużo. Duża ilość stron prezentujących gry za free, zawiera niezwykle wiele interesujących gier w tej kategorii.
We wszystkie możemy grać na ogół wszędzie. Czyli wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do komputera oraz internetu. Nie należy gry instalować, a szybko utworzone konto możemy wykorzystać w innym miejscu. Plusów gier online jest znacznie więcej. Dobrze samemu jest przekonać się czy dane gry się u nas sprawdzą. Dalej wystarczy jedynie założyć konto i czerpać przyjemność z grania.

Sprawdź więcej porad w treści - pokażą inny aspekt sprawy. Bez obaw - one dotyczą pokrewnej problematyki, zatem także Cię zabsorbują.

/J]
18-11-23 22:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.