Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Zaledwie kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości potrafiły porywać graczy swoją grafiką. Cut scenki, które dzisiaj spowodowałyby zaledwie uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Najważniejszą rolę odgrywała rozgrywka.

Cały szereg graczy wciąż pamięta takie hity, jak chociażby Final Fantasy VII. Dwadzieścia lat później realia wyglądają całkowicie inaczej.

Sprawdź, czy spodoba Ci się proponowana oferta. Zapewniamy usługi dopasowane do osobistych potrzeb. Nie czekaj i dowiedz się, jak działamy.

Gry stały się bardziej casualowe, mają trafić do jak najszerszego grona graczy. A to co widzimy teraz na ekranach coraz większych ekranów, wtedy było nie do pomyślenia.

Czy już ta chwila, aby zmienić komputer na nowszy?

Wiedźmin, gra komputerowa
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Producenci wydają przeogromne sumy na stworzenie swoich szlagierów. Zatrudniają profesjonalnych aktorów i muzyków, a nie tylko grafików i programistów, jak to było niegdyś. Pragnienia graczy również są co raz większe. Gra nawet z najlepiej napisaną fabułą nie zdobędzie czołowych ocen, kiedy grafika będzie słaba. Dlatego nie powinniśmy się dziwić, że w wyścigu po jak najbardziej rzeczywistą grę, także musimy brać udział - poprzez ciągłe modyfikowanie swoich komputerów. Czy aby w 100% cieszyć się wirtualnym światem potrzebny jest najmocniejszy komputer do gier? Niestety tak. Każdy efekt, każdy element fauny i flory wymaga ogromnej mocy przeliczeniowej, w związku z czym najlepszy komputer do gier nie ma prawa sprawnie nam służyć dłużej niż dwa lata -

Wirtualna rozrywka na najwyższym poziomie.

szeroki monitor PC
Opracowanie: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com
W naszych czasach najlepszy komputer do gier to coś więcej niż sama zawartość jednostki centralnej. Odpowiednia myszka, klawiatura, pad czy monitor ułatwiają jeszcze lepiej zapuścić się w wspaniałym świecie. Całe szczęście najmocniejszy komputer pogotowie komputerowe gdańsk do gier nie oznacza podzespołów rodem z NASA. Nie da się jest jednak nie zmieniać podzespołów, gdy pragniemy odpalić nowości na ustawieniach graficznych Ultra. Ogromną zaletą komputerów jest jednak to, że nie musimy grać na najwyższych ustawieniach żeby przejść dany tytuł. Każda produkcja ma określone przez producenta wymagania zarówno minimalne jak i zalecane.
21-07-28 20:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.