Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Zaledwie kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości potrafiły porywać graczy swoją grafiką. Cut scenki, które dzisiaj spowodowałyby zaledwie uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Najważniejszą rolę odgrywała rozgrywka.

Cały szereg graczy wciąż pamięta takie hity, jak chociażby Final Fantasy VII. Dwadzieścia lat później realia wyglądają całkowicie inaczej. Gry stały się bardziej casualowe, mają trafić do jak najszerszego grona graczy. A to co widzimy teraz na ekranach coraz większych ekranów, wtedy było nie do pomyślenia.

Czy już ta chwila, aby zmienić komputer na nowszy?

Wiedźmin, gra komputerowa
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Producenci wydają przeogromne sumy na stworzenie swoich szlagierów. Zatrudniają profesjonalnych aktorów i muzyków, a nie tylko grafików i programistów, jak to było niegdyś. Pragnienia graczy również są co raz większe. Gra nawet z najlepiej napisaną fabułą nie zdobędzie czołowych ocen, kiedy grafika będzie słaba. Dlatego nie powinniśmy się dziwić, że w wyścigu po jak najbardziej rzeczywistą grę, także musimy brać udział - poprzez ciągłe modyfikowanie swoich komputerów. Czy aby w 100% cieszyć się wirtualnym światem potrzebny jest najmocniejszy komputer do gier (przejdź do tej strony https://pcforce.plhttp://e-inigo.pl/komputery/ - do gier nie ma prawa sprawnie nam służyć dłużej niż dwa lata - pcstore.pl.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.