Gry na komputer

Ludzie grywali w gry od zarania dziejów. Jest to metoda na rozrywkę, a czasem rywalizację. Jedną z pierwszych gier znanych człowiekowi jest gra królewska. Pierwsze zapisy o tej rozrywce datowane są na czwarty wiek z Persji, dokąd to szachy przybyły z Indii. Gramy również w innego rodzaju gry, dla przykładu wymienię tylko domino, gry karciane, czy piłkę nożną.
gra
Opracowanie: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry weszły w nową erę wraz z odkryciem komputera PC. Ogólnie o konsolach można powiedzieć właśnie, że są takimi komputerami przeznaczonymi do grania w różne gry, dla uciechy. Pierwsze gry video wyprodukowano w 1972 r.. Gra w nich zapisana, opierała się na przerzucaniu punkciku na ekranie za pomocą dwóch linii. Minęło 42 lata, zarówno komputery jak i konsole bardzo się zmieniły.


Może zainteresują ciebie także

Kochasz grać w gry komputerowe? Powinieneś zdobyć naprawdę mocny komputer.

Acer Aspire1430
Opracowanie: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl
Komputer daje dużo interesujących form rozrywki. Przy użyciu wyposażenia komputerowego można łączyć się z siecią oraz przeglądać pasjonujące strony, zawierać znajomości oraz poszukiwać informacji dotyczących naszych pasji. Przy pomocy komputera można też posłuchać muzyki, odtwarzać filmiki oraz wykorzystywać liczne aplikacje oraz programy.


Ogólnie o współczesnych konsolach można powiedzieć, że są centrami zabaw - popularne gry na konsolę. Gry, które można w nich zainstalować, oferują rozrywkę wszystkim, począwszy od fanów sportu, po fanów książek Fantazy. Tak więc, możemy kierować drużyny futbolowe i to najlepsze na ziemi, możemy również tańcować czy walczyć jako żołnierz sił specjalnych.

Zapraszamy na następne informacje z www (http://studiopsychologiczne.com/szkolenia-ttus/), jeżeli te, które przedstawiliśmy tutaj, przypadły Ci do gustu. W kolejnym wpisie oczekuje na Ciebie dużo wiadomości.

Zmienił się również sposób sterowania grą. Tradycyjne joysticki zastąpiono
konsola
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
gamepadem. Oczywiste jest, że istnieją różne rodzaje konsoli. Prawie wszystkich tych urządzeń nie da się uaktualnić, tak więc każdy nowy soft oznacza nowe urządzenie. Na kontynencie europejskim wielkość rynku gier wideo wynosi czterdziestu miliardów Euro w 2014 roku, co daje 170,4 mld PLN.

Segment ten ekspresowo wzrasta. Przewiduje się, iż w następnym roku wzrośnie o ok. 40 %, czyli przekroczy 60 mld Euro. Poszerzył się też krąg użytkowników. Co zadziwiające, spora część z nich to dorośli, panie ok 35 roku życia i panowie po czterdziestce. W Rzeczypospolitej rynek ten wynosi ok. 320 mln. Euro. Aktualnie trendy są xBox firmy Microsoft, reagujące na ruch. Podczas gry konsola robi nam zdjęcia z których można później się uśmiać, może uczyć nas tańczyć, pomaga gimnastykować się. Jest opcja by bawić się z towarzyszem.
20-10-13 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.