W jakich przypadkach stosowane są obecnie wizytówki, w jaki sposób można je przygotować i zamówić

Z pewnością wielu początkującym biznesmenom zdarzały się sytuacje, że w czasie jakiejś rozmowy zostali poproszeni o zostawienie wizytówki. I odkrywali oni wtedy z przerażeniem, że ich nie mają, chcąc w pewien sposób ratować sytuację piszą kontakt do siebie na kartce, lecz wszystko to nie wygląda specjalnie profesjonalnie. Młode pokolenia biznesmenów, uzależnione od tabletów i smartfonów nieco zlekceważyło sobie rolę tego niedużego kawałka tektury.


wizytówki
Opracowanie: SunnyView Dental
Na podstawie: http://www.flickr.com
A jak się jednak okazuje, w czasie biznesowych kontaktów wizytówki (więcej opinii na ten temat) są w dalszym ciągu bardzo ważne i chyba jeszcze długi czas takie pozostaną. Wizytówki - (dwustronne) stanowią bowiem niezbędny element etyki biznesowej i pełnią kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim dostarcza partnerom wystarczające informacje do tego, jak będzie się można skontaktować, ale w czasie rozmowy ułatwia także zapamiętanie imienia. Oprócz tego wizytówki są także podkreśleniem doświadczenia i dbaniem o właściwy wizerunek siebie i swojej firmy, rzecz jasna przy założeniu że będą spełniać określone standardy.

O tym, że przekazywane wizytówki muszą być czyste, estetyczne i niezgniecione chyba nikomu nie należy przypominać, to jest absolutnie konieczność jeśli będzie się chciało z nich korzystać. Niezwykle ważne będzie także to, co się na nich będzie znajdować. Istotna jest czytelność i elegancja, przez co będzie więcej szans na to, aby zostać zapamiętanym. Dlatego też do zrobienia wizytówek dla siebie warto się trochę przyłożyć, aby były one na odpowiednim poziomie - .


Jeśli ktoś nie będzie miał pomysłu, to przejrzeć może przykładowo oferowane w internecie szablony wizytówek i poszukać pośród nich pożądanego wzoru. Obecnie coraz więcej poligraficznych firm proponuje projektowanie wizytówek online, korzystając z takiego rozwiązania można wszystko zaprojektować przy pomocy wygodnego kreatora, wybrać papier, na którym będą drukowane i wszystko zamówić, tak jak w tym panelu do projektowania wizytówek. Po upływie kilku dni otrzyma się prosto do firmy czy domu paczkę, w której znajdować sie będą świeżo wydrukowane i pocięte wizytówki.
20-02-10 11:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.