Kilka informacji o billboardach, dlaczego ten sposób reklamy nadal się cieszy tak dużą popularnością.

Zewnętrzna reklama cały czas cieszy się ogromną popularnością pośród reklamodawców, głównie z tego powodu że jest dość tania a równocześnie bardzo skuteczna. Niewątpliwie największą jej formą są billboardy, jakie chyba każdy gdzieś już kiedyś widział. W praktyce niedostrzeżenie ich jest raczej trudne, bowiem billboardy znacznie górują nad innymi reklamami, a czasami i obiektami.

Największe mają więcej niż dwadzieścia kilka metrów powierzchni, a zamontowane są na ciężkich, masywnych filarach mających wysokość nawet kilku metrów. Dzięki temu są doskonale widoczne, a że najczęściej zlokalizowane są przy ruchliwych trasach, którymi każdego dnia będą przejeżdżać tysiące ludzi, to i ich oglądalność jest duża. W praktyce billboardy Bełchatów poza ulicami i drogami umieszczone są w takich miejscach, gdzie będzie przebywać dużo osób, czyli również przy różnego rodzaju centrach handlowych czy innych ruchliwych miejscach. Sprawdź billboardy w Bałchatowie. Przez to, że duża część billboardów posiada jeszcze zamontowane oświetlenie, to widoczne one są nawet jak jest ciemno.


Może zainteresują ciebie także

Plusy reklamy zewnętrznej, czyli z jakich przyczyn warto jest inwestować w billboardy?

Reklamy w mieście
Opracowanie: Ari Helminen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Reklama outdoorowa jest aktualnie niezwykle popularnym sposobem reklamy. Coraz więcej ludzi pragnących zaprezentować się szerokiemu gronu odbiorców, decyduje się na tę formę promowania. Dlaczego? Najistotniejszym względem jest duży zasięg takiej reklamy. Ma masowy zasięg, więc w szybki sposób daje efekty, jakich oczekuje od niej osoba wybierająca reklamę outdoorową.
firma - fotografia
Opracowanie: Gobierno Aguascalientes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Położenie i rozmiar billboardów w dużej mierze wymusza treść, jaka ma być na nich prezentowana. Ponieważ często oglądają je kierowcy, jadący niekiedy z dużymi prędkościami, to nie będzie możliwości na to, aby przekaz był za bardzo rozciągnięty. I rzeczywiście tak jest, bowiem w zasadzie wszystkie billboardy Lubin mają treść bardzo czytelną i prostą. Przeważnie będzie to jedno krótkie hasło, uzupełnione ewentualnie o jakieś zdjęcie czy rysunek. Pomimo że billboard ma duży rozmiar, to więcej informacji raczej się na nim nie umieszcza, głównie z tego powodu, że całość powinna być sprawnie i szybko przeczytana. Warto zajrzeć\sprawdzić . I z tego się właśnie bierze niezwykle duża skuteczność billboardów, a co się z tym wiąże, zainteresowanie tym rodzajem reklamy przez klientów.

Jak się w praktyce okazuje, billboardy są jedną z mniej kosztownych form reklamy, a mając na uwadze ich skuteczność, wypadają rzeczywiście dobrze. Z tego też powodu też wielu reklamodawców chcących wypromować swój produkt czy markę bardzo często sięga właśnie po nie.
18-06-22 04:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.