Jeśli na wycieczkę, to tylko przez Zachód

Wycieczki do innych krajów stały się obecnie bardziej popularne niż jeszcze 10 lat temu. Co sezon masy obywateli RP nastawiają personalny kompas w stronę zasłużonego odpoczynku. W grupie coraz częściej typowanych kierunków znajduje się wektor Dominikana z Niemiec jak i Kuba z Niemiec.


Dlaczego tak się dzieje?
podróże
Opracowanie: Aaron Jade
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gorące kraje cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Różnicę w aktualnych preferencjach stanowi jednak kierunek. Egipt oraz Tunezja zaprzestały przemawiać do podróżniczych serc i portfeli. Możliwość adekwatnego wypadu zagranicznego łączy się bardziej z zachodem niż południem. Wczasowicze posiadają aktualnie o wiele więcej środków do zaspokojenia swoich planów czy to życiowych czy powiązanych z czasem wolnym. Bezustanny rozwój łączy się niepodzielnie z coraz większym apetytem na życie. W związku z czym podróże (przejdź dalej: https://lot.com/pl/pl/miles-and-more) zagraniczne muszą mieć w sobie to wyjątkowe „coś”.

Czemu startować z Niemiec?

Uzasadnień tego sortu decyzji jest kilka:
1. Dominikana z Niemiec, Kuba z Niemiec, brane jako kierunek wyjazdowy w dużej ilości wypadków zwyczajnie mniej kosztuje. Bezpośredni przelot samolotem z krajowego lotniska, to paradoksalnie zwykle niebrany pod uwagę koszty.
2. W rezultacie powyższego wielu turystów decyduje się na wzięcie biletu Pendolino do Niemiec aby następnie podróżować dalej do celu. Rozumowanie w stylu: Dominikana (zobacz dominikana z niemiec) z Niemiec, Kuba z Niemiec, jest wtedy najzupełniej zasadne.
3. Wola przeznaczenia dodatkowych wydatków dotyczących krajowego wylotu jest coraz częściej przeznaczana na chwilowy pobyt w Niemczech – jako krótkie preludium do zasadniczej wycieczki.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.