Filmowanie z powietrza i inne sposoby na uwiecznienie niecodziennych momentów w życiu

Czasami jest tak, iż wraz z przyjaciółmi albo ze znajomymi z przyjemnością przeglądamy dawne fotki sprzed wielu lat, na których jesteśmy fotografowani jako niemowlęta, które bawią się przykładowo w ogródku jordanowskim ewentualnie patrzymy jak - już jako starsi - jesteśmy razem z paczką przyjaciół na wczasach albo na jakimś innym wypadzie. Bardzo popularne jest uwiecznianie wszystkich imprez, albowiem kto nie chce mieć uwiecznionej chwili, w której jego pociecha idzie do Pierwszej Komunii lub później, kiedy przystępuje do sakramentu małżeństwa.

dron
Opracowanie: Dave Lauretti
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takowe chwile wręcz wymagają utrwalenia, żeby później, gdy już zrobimy się starsi, można było chwalić się przyjaciołom czy znajomym albo rodzinie, jaka to była genialna uroczystość. Spora grupa osób indywidualnie umie robić fotki a także czasami nawet dość dobrze im to wychodzi, niemniej nie można takich zdjęć przyrównywać do tych robionych przez profesjonalistów, jacy zwykle nie są tani a niekiedy ci najlepsi mają znacząco napięty grafik.

Może zainteresują ciebie także

Skrzypce na ślub mogą być wspaniałym pomysłem ofertą

Ślub w plenerze
Opracowanie: F. D. Richards
Na podstawie: http://www.flickr.com
Musimy pomyśleć o czymś mało widywanym. Gdy pragniemy posiadać gwarancję, że nasz ślub będzie niesamowity i stanie się powodem do miłych wzruszeń, to musimy się namyślić nad atrakcjami, których na ogół się nie spotyka na takich uroczystościach.


Jednak w przypadku przykładowo uroczystości weselnej, chrzcin czy podobnych tego typu wydarzeń, warto sięgnąć głębiej do kieszeni i nająć prawdziwego fotografa, który w całości będzie odpowiedzialny za wszelkie zdjęcia a także wykona nam jako produkt finalny także fotoksiążkę oraz płyty ze odbitkami. Ponadto, takowa osoba może przygotować dla nas sesję w plenerze, która zostanie zaaranżowana w jakimś oryginalnym miejscu albo przy wykorzystaniu niespotykanych urządzeń a także środków. W pierwszym wypadku możemy indywidualnie polecić obszar, w którym chcielibyśmy mieć taką sesję a przy tym, na przykład wybierzemy stare ruiny pałacu, arboretum czy też jakąś dawną kopalnię, w której być może załapiemy się przy okazji na zdjęcia z zamieszkującym to miejsce upiorem...

Miejsc, gdzie można wykonać taką sesję zdjęciową jest rzeczywiście dość dużo i wszystko zależy od naszej kreatywności. Drugim nowatorskim sposobem na dobrą a także całkiem oryginalną sesję może być filmowanie z powietrza. Przy zastosowaniu samolotu bezzałogowego, będziemy mieli kilkunastominutową sesję filmową, jaka zostanie ujęta z lotu w powietrzu a my będziemy mogli chwalić się czymś dość oryginalnym i niespotykanym. Co więcej, ta sesja z lotu ptaka może zaprezentować nas w jakiejś dynamicznej i zmiennej scenerii, przykładowo jak jeździmy na rowerze, pływamy ewentualnie chodzimy po górach.
18-08-29 17:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.