Najistotniejsze zasady w niejednym zakładzie pracy to ISO 22000 , a także PN-N-18001

Każda znana spółka powinna posiadać ważne certyfikaty dotyczące jakości oferujących usług. Istotne są z całą pewnością te dotyczące fabrykacji , a także bezpieczeństwa i higieny pracy. Nie powinniśmy o tym zapomnieć i już dziś postarać się o to, by mieć je w swoim przedsiębiorstwie.
certyfikat ISO
Opracowanie: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z pewnością dla producentów żywności oraz firm świadczących usługi cateringowe ważne są obecnie międzynarodowe wymagania ISO 22000, jakie powiązane są z bezpieczeństwem żywności. Chodzi w szczególności o to, by środki spożywcze nie były w jakikolwiek sposób złe dla społeczeństwa. Norma ISO 22000 (zobacz) winna być stosowana we wszystkich etapach fabrykacji żywności.

Winni ją stosować rolnicy uprawiający ziemie, biznesmeni którzy prowadzą astronomiczne zakłady pracy przetwarzające żywność , a także sprzedawcy, jacy na targu handlują rozlicznymi pokarmami. Jest mnóstwo korzyści, które płyną z używania tej normy, to znaczy prosta łączność między wszystkimi ludźmi biorącymi uczestnictwo w trakcie produkcji żywności. Na domiar tego nieskomplikowany system kontroli wszystkich dokumentów, powoduje, że do naszych domów dochodzi tylko sprawdzona oraz najwyższej jakości żywność.

Wzrost zaufania wszystkich nabywców jest kluczowy dla wszystkich producentów. Kolejną normą obowiązującą we wszystkich renomowanych zakładach pracy jest na pewno PN-N-18001 (czytaj), jaka związana jest z bezpieczeństwem i higieną pracy. Zyski, jakie następują z stosowania normy PN-N-18001 to zwiększenie świadomości ludzi na wielorakie zagrożenia, które mają miejsce na ich stanowiskach pracy, a także hamowanie wypadków spowodowanych nieumiejętnym stosowaniem sprzętów oraz aparatów.

Może zainteresują ciebie także

Zakładając swoją firmę i oczekuje na nas przeprawa

Zebranie pracowników
Opracowanie: Open Knowledge Foundation
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o tym, by mieć swoją firmę pojawiają się różne wątpliwości. Każdy wie jak to bywa z rodzimą biurokracją. Czeka nas więcej łażenia po urzędach i stresowania się aniżeli to wszystko warte. Bo suma summarum brak gwarancji, że firma będzie istniało więcej niż rok czy dwa i że potem nie będziemy zadłużeni.


Każdy pracodawca stosujący PN-N-18001 w swojej korporacji zwiększa swoją świadomość na temat wykładów, które powinni przebyć pracownicy i dowiaduje się, jakie ubezpieczenia ma obowiązek sfinansować swoim podwładnym. Bezpieczeństwo w pracy jest kwestią na której nie może nikt oszczędzać, albowiem tylko praca w warunkach nieszkodliwych dla zdrowia i życia może być wydajna.


Tax advisor
Opracowanie: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie wszystkie renomowane firmy powinny bazować na międzynarodowych zasadach, gdyż tylko wtedy uda im się uzyskać renomę i prestiż, taki jaki mają ich zagraniczni koledzy.
17-08-18 09:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.